Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas lány Szűz aszcendenssel...

Nyilas lány Szűz aszcendenssel találhat párra valaha is?

Figyelt kérdés
Érvényesülnek bennem a Nyilas jegyek is,vágyom a szabadságra,változatosságra,nem szeretem a kötöttségeket.Szűz lévén zárkózottabb vagyok,nehezen nyílok meg,és úgy érzem sokszor,el vagyok társaság nélkül is.Mindkét jegy szülötte sokszor nehezen talál párt,a Szűzeknél olvastam,hogy sok közüttük az,aki soha nem vagy későn megy férjhez,és rám inkább az aszcendensem jellemző.Úgy érzem,elég sok türelemmel kell legyen hozzám az a fiú,aki szeretne magának tudni,de vajon elég kitartó lesz-e? Esetleg valaki hasonló horoszkóppal? :) 21/L
2010. máj. 15. 22:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nyilas-Kos vagyok, voltak ugyan kapcsolataim, de nem mentem férjhez. A munkámban semmi örömöm nem volt, de azóta szabad lettem, élem a világomat, szépen megvagyok egyedül is. Akire vártam, akit szerettem, annak nem voltam az esete. Nem vagyok se filigrán, se modell alkat, az arcom se szép. De már nem is érdekel. Törődj bele, Nyilas vagy, a férfiak nem a magunkfajtát keresik. Élj a szakmádnak, a hobbijaidnak és fütyülj a sok bunkó pasasra.
2010. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3%
Most őszintén, ti elhiszitek ezeket?
2010. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
Ha erre akarod fogni, akarod nehezen.
2010. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nyilj meg lelkem. Meg kell nyilni...
2010. máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem a gondok nálad a következők lehetnek:

1.Kib@szottul rusnya vagy.

2.Zsírdisznó vagy.

3.Tezsvír vagy

4.Mónika Show és Joshi Barat függő vagy.


Nem a horoszkopód a gond, az hülyeség:D

2010. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4%

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszko..


tessék itt egy nyilas lány......elnézve a külső adottságait, elképzelhető, h szűz is még........akkor ez nem te vagy véletlenül, kedves kérdező?!

:D

2010. máj. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

váá a linket láthatóan elrontottam, de akkor itt a javított link:

[link]

2010. máj. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szeirntem sem a horoszkóppal van itt a gond. Szerintem ez hülye.ség és nem szabad benne hinni. Bika vagyok és én is nehezen nyílok meg...sőt az összes jellemző rám amit leírtál..rosszkor születtem vagy akkor most mi van? Én azt tanácsolnám hogy ne nézegesd a horoszkópodat, mert így nagyon beleéled magad. Inkább próbálj emberekkel bezsélgetni, társaságba menni ha pedig úgy érzed akkor maradj egyedül. Hidd el mások is nehezen találnak társat, de egyszer mindenki megtalálja azt a fiút aki tökéletesen illik hozzá:) És még fiatal vagy, előtted az élet, ismerkedj fiúkkal, hogy legyne rá esély, hogy megtaláld a tökéletesd!:)
2010. máj. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
Bármikor találsz pasit, ha nem akkor még nem vagy elég részeg!
2010. máj. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

Én nem hiszek a horoszkopban de tény, hogy a nyilas lányok egy részének vannak problémái...a legjobb barátnőm, anyám és a sógornőm is nyilas én pedig rohadtul türelmes. Egyik sem szerencsés a kapcsolatokban sajnos. De van egy unokanővérem akit imádok ő is nyilas és egy tündér, huszonsok éve boldog házasságban.

Én úgy gondolom hogy csak hozzáállás kérdése az egész. Be kell látni a hibáinkat és megpróbálni változtatni rajta.

Csakhogy megcáfoljam neked a horoszkóp nem feltétlen igazát, szeretném leírni, hogy én rák vagyok mérleg aszcendenssel, a férjem meg ikrek fogalmunk sincs milyen aszcendenssel... rák nő és ikrek férfi? Hmmm a horoszkóp szerint nem illik össze mi mégis nagyon jól elvagyunk hosszú ideje már.

2010. máj. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!