Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas lány Szűz aszcendenssel...

Nyilas lány Szűz aszcendenssel találhat párra valaha is?

Figyelt kérdés
Érvényesülnek bennem a Nyilas jegyek is,vágyom a szabadságra,változatosságra,nem szeretem a kötöttségeket.Szűz lévén zárkózottabb vagyok,nehezen nyílok meg,és úgy érzem sokszor,el vagyok társaság nélkül is.Mindkét jegy szülötte sokszor nehezen talál párt,a Szűzeknél olvastam,hogy sok közüttük az,aki soha nem vagy későn megy férjhez,és rám inkább az aszcendensem jellemző.Úgy érzem,elég sok türelemmel kell legyen hozzám az a fiú,aki szeretne magának tudni,de vajon elég kitartó lesz-e? Esetleg valaki hasonló horoszkóppal? :) 21/L
2010. máj. 15. 22:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A Nyilasok öntörvényűek és imádják a szabadságot, soha nem tűrik, ha a párjuk állandóan ellenőrizni akarja őket. Nagyon hamar elegem lett, kétszer futottam bele ilyen férfiakba, az elsőhöz feleségül is mentem, de hamar elváltunk. Nem lehetett elviselni az állandó féltékenységet (túrázni mentem egyedül, állandóan azt mondta, hogy a szeretőmhöz járok). Van élettársam, de ő nem ilyen.
2010. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem hiszek vakon a horoszkópban,és hülyeség,hogy ez alapján határozom meg önmagam.Persze,foghatom bármire,hogy nem találtam még meg a páromat,ez csak az egyik feltevés.Járok társaságba,de így se figyel fel rám senki (illetve nem az,akinek kellene).Az egyik kedves válaszolónak üzenem,hogy nem vagyok zsírdisznó,se rusnya,se tévéfüggő,magas,vékony testalkatú lány vagyok.Egy másik válaszolónak:más oldalra nem tettem fel a kérdésemet.

Kielégítő választ úgy érzem,senkitől sem sikerült kapnom.Nyilas és Szűz együtt,ez érdekelt,nem külön a Nyilas.Arról akárhol olvashatok,és nagyjából tisztában is vagyok vele.Aki pedig nem hisz a horoszkópokban,nem értem,miért kell válaszoljon.Fogadd el,hogy valaki hisz benne,még ha nem is teljes mértékben.

2010. máj. 16. 22:09
 13/17 anonim ***** válasza:
16 31-es vagyok: az én párom Szűz jegyében született, elfelejtettem leírni. Ő az, aki ugyan preciz, én meg rendetlen vagyok egy kicsit, de nem akar korlátozni. Tőle mehetek egyedül is kirándulni, tehetek bármit. Csak szeressem. Balesetben megsérült, a felesége elhagyta, bottal jár (44 éves), nekem ez nem számít.
2010. máj. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kérdező találtál párt?

Most akartam feltenni ugyanezt a kérdést...

2021. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen már férjhez is mentem :)
2021. máj. 31. 21:35
 16/17 A kérdező kommentje:
Ja és a férjem szűz jegyű
2021. máj. 31. 21:35
 17/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok! És köszi hogy írtál!
2021. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!