Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák lány Skorpió aszcedenssel?...

Rák lány Skorpió aszcedenssel? Írjatok le pár dolgot! Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Érzékeny, intuitív, harmóniára törekvő ember. Igen gyorsan alkalmazkodik mások szokásaihoz vagy véleményéhez. Könnyen megsértődik, és visszahúzódik a rák páncélzata mögé, és minden erejével igyekszik elrejteni puha és sérülékeny bensőjét.


Erős, vonzó, és nagy akaraterővel rendelkező ember. Szélsőséges és szenvedélyes.Az őt ért sérelmeket nehezen viseli, és gyakran áll bosszút.Szivesen segit másoknak.Minden titok és rejtély izgatja.

2010. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

ugyanolyan ember mint a többi ember.

ha normális normális, ha buta akkor buta, ha jó nő akkor jó nő.

2010. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

16:11: köszönöm szépen :D

16:15: hm xD ezt nm tudom/akarom mire vélni :D de azért köszi neked is h megírtad a véleményed..vagy mi ;D

2010. máj. 16. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
én pont ilyen vagyok :) jííí csak a bosszú állás nem igaz, amugy egy angyal :)
2010. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!