Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg férfi, halak nő jó...

Mérleg férfi, halak nő jó párosítás?

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
És ha azt mondom nem, akkor meg se próbálod? És ha tévedek?
2017. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok, kedves válaszoló :D Nem befolyásol semmiben, hogy a válasz igen vagy nem. Ha igen, akkor remek, ha nem... Akkor mi leszünk a kivétel ;) (évek óta együtt vagyok a párommal, egyébként)
2017. máj. 22. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Figyelj. A halat kilóra adják. Nem?
2017. máj. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Halakként én nagyon szeretem a tipikus Mérleg férfiak jellemét. Hogy hosszabb távon kijövünk-e... ez többnyire a Mérleg férfin múlik, volt már olyan is, hogy tökéletesen, de én igazából azt tapasztaltam, hogy vagy nagyon jól működik, vagy nagyon rosszul (viszont az legalább mindig hamar kiderül), mindenképp szélsőség.
2017. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
A halakat egy idő után idegesítheti, hogy a mérleg állandóan mérlegel és mindent agyból akar megoldani, ahelyett, hogy az érzelmeire hallgatna. Ebből lehetnek konfliktusok.
2017. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mérleg férfi vagyok és a rákokkal és a skorpiókkal jól kitudok jönni, meg még az ikrekkel is.


Igazából horoszkóp ide vagy oda, az ember bárkivel kitud jönni, csak emberi hozzáállás kérdése.

2022. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!