Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bika csillagjegyű férfiak...

A bika csillagjegyű férfiak hűségesek? Mik a tapasztalatok? Bika férfiak! Távkapcsolatban megcsalnátok a barátnőtöket, ha 90%-ban nők vennének körül?

Figyelt kérdés

2017. jún. 12. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi Bika-Bika pár vagyunk.

Egyikünk sem csalná meg a másikat, semmilyen körülmények között.

2017. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

A férjem bika, sem hazudni nem tud, sem pedig a lelkiismerete nem vinné rá.

De persze kivételek mindig akadnak.

2017. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Apám bika, és én sajnos megcsalásból születtem.
2017. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Tudom, hogy le leszek oltva, de azt azért ugye tudod, hogy a hűség nem a csillagjegyeken múlik, hanem rajtad és rajta?
2017. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy ez annyira általánosítható lenne egy csillagjegyre,de ha ez segít,az én párom bika,és olyan mint a nagykönyvben- hűséges,odaadó,figyelmes :)

22/L

2017. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az alkalom és annak kihasználása többet nyom a latban, mint az illető csillagjegye.

Ha nem bízol távkapcsolatban(?) élő barátodban, akkor mindkettőtöknek jobb, ha szakítasz.

Ha bízol jellemében, egyéniségében, tisztességében, akkor nem számít, hogy bika, vagy Bika!

2017. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Exem bika. Pár hónap után szakítottam vele, mert megcsalt. Mint kiderült, nem először.
2017. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

"A bika csillagjegyű férfiak hűségesek?"


Pontosan, mint a többi 11 jegy férfiai.

2017. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bika vagyok, sok lány barátom van és távkapcsolatban sem és sehogy máshogy sem csalnám meg a barátnőmet soha. Ha barátnőm van akkor csak ő van.

Viszont ha már nem akarok vele lenni, akkor nem szoktam sokáig húzni az időt, megbeszéljük és ha nem működik akkor szakítok, mert tudom, hogy bármikor lehet másik barátnőm.

2017. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó tanács: Ne a horoszkópra alapozz egy párkapcsolatot. Nem fog jót tenni neked, ha vakon megbízol valakiben csak azért, mert a horoszkópja szerint hűséges. Vagy fordított eset: dobsz valakit, csak azért, mert a horoszkópja szerint nem hűséges. Sőt, jobb, ha konkrètan semmit nem alapozol a horoszkópra, mert nem az határozza meg az ember személyiségét, hogy melyik hónapban született.
2017. jún. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!