Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi+Mérleg nő? Aki...

Rák férfi+Mérleg nő? Aki jártas ilyen témában írna véleményt? (:

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk válás lett a vége.
2010. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és mi volt az oka? /persze csak ha szabad tudni/
2010. máj. 22. 12:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2010. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan nő ügyei voltak(sőt vannak is)

mivel egy faluban lakunk, mindent tudok róla.

Ja, meg persze a gyerekek el is mondják.

2010. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
uhh:S:S részvétem... remélem nem minden Rák ilyen...:S
2010. máj. 22. 13:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden rák férfi ilyen bár az én exem is hasonló az elöttem szólóéhoz sajnos. A folyamatos rinya, sajnáltatom magam és nyíltak a combok...és úgy látszik működik neki, mert a feleségét nyilvánvalóan csalja. Basszus szakításunk után 3 évvel még mindíg próbálkozott nállam. Nem fogta fel, hogy valaki nemet is mondhatott neki.
2010. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
13.13-hoz.Aki a volt férjemnek nemet mondott, az a falu k... aki meg kapható volt, az puszi pajtás azóta is...
2010. máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az szép...:S Nekem mint gondolom már kiderült:) a mostani párom rák és 2 éve élünk együtt ami azért még elég kevés...eddig nőügyekben szerencsére nem csalódtam benne, munka utána az első hogy hív és jön haza, én pedig itthon dolgozom:) Nekem inkább azzal van problémám hogy "karrierista" eléggé:S Szóval minden gondolata a munkája, ha haza ér is alig van olyan nap hogy este ne azzal foglalkozzon hogy mi volt ma meg mi lesz holnap:S engem ez az ami nagyon zavar, és most még fejjebb szeretne lépni, ahol még több a munka meg a gond:S
2010. máj. 22. 13:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom is rák, 6 éve vagyunk együtt, soha nem csalt meg, és nem is tudnám mikor tenné, hisz meló után mindig rohan haza egyből. Én totálisan megbízok benne.

Egyébként ő inkább itthon ülős típus, én meg mászkálós, és főleg ebből vannak csak vitáink, hogy én mennék, ő meg nem, és akkor megyek egyedül mindenhova :)


Ő nem karrierista. Dolgozgat, de nem imád dolgozni, a pénz sem érdekli igazán. Ha van neki, akkor bőkezűen költi, ha nincs, akkor meg nyávog :)

Ennyi.


Úgy tűnik nem minden rák egyforma.

2010. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!