Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos férfihez halak vagy szűz...

Kos férfihez halak vagy szűz lány illik jobban szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 12. 01:31
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem bármelyik kos férfi a szűz lányt választaná ;)
2017. aug. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerinted az asztrológia csak ennyiből áll ? Hát baromira nem.
2017. aug. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ezeket az antiezoterias kritikakat minden ilyen tema alatt megtalálni, kicsit unalmas.

Minek vannak itt azok akik kicsit sem hisznek ebben?

Nyilván nem e szerint fogok part választani.

2017. aug. 12. 09:07
 4/10 anonim válasza:
0%
koshoz a kardhal illik te hüje
2017. aug. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt már egy-két Kos férfi az életemben, én azt mondanám, hogy ezek közül egyik jegy sem illik hozzá, max. rövid távon. Ha már választani kell, talán a Halak idegesíti kevésbé. :D
2017. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát a kos férfiak, néha jó nagy barmok tudnak lenni .-.
2017. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ezek közül egyik sem ha csak a nap jegyeket nézzük.

Ha már víz elemi jegyek között kell kutakodni hamarabb egy rak napjegy ( de a nő legyen a rak.) ezen kívül egy vizonto, ikrek esetleg nyilas illene a legjobban a kos NAPjegyhez. De ez csak egy jegy semmire nem lehet következtetni.:-)

2017. szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kos férfi+Halak nö= nagyon jo szex! Ennyi és nem több
2017. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Halak.


Én kosként ki nem állhatom az eddig általam ismert szűz csillagjegyűeket. Sértődékenyek, túlérzékenyek, hajlamosak pitiáner dolgokat felfújni.

Röviden úgy jellemezném: "Drágám mi baj?" "Semmi"(minden, de soha a büdös életbe nem fogod tudni mit csinálsz rosszul)

2018. jan. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hm, bár a Kos tűz a Halak pedig víz jegy, mégis inkább rájuk szavazok. A tűz-víz kapcsolatok, a sok különbség ellenére nagyon szorosak lehetne. A Kos a földjegyek közül inkább a Bikával alakíthat ki szenvedélyes, de akaratosságuk miatt sok vitával tarkított kapcsolatot. A Bak és főként a Szűz általában halott ügy, teljesen más világ.
2018. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!