Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos férfiakról tapasztalatok?

Kos férfiakról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hogy müködhet velük hosszútávon? Hogy lehet el csábítani? Milyennek kell lenni valakinek hogy fent tudja tartani az érdeklődését? Stb...(skorpió nő)
2017. aug. 19. 18:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Elcsábítani*
2017. aug. 19. 18:06
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Én Kos vagyok, de bak aszcendenssel, és mivel a szüleim nagyon erős befolyást gyakoroltak rám a nevelésük által szerintem nem is vagyok tipikus Kos. Mondjuk a szexuális vágyaim intenzívek és változatosak (tipikus Kos vonás) de eléggé szégyenlem őket. A magabiztosságomat most próbálom visszanyerni. Tetszenek a picit teltebb nők, akiknek szép nagy melleik vannak, szeretem ha egy nő kedves, és ad valami egyértelmű jelzést, ha "szabad a pálya". Gondolok itt arra hogy mondjuk akar megfogja a kezem beszélgetés közben. Nem art ha igényes vagy, de gondolom nincs ezzel bajod. Jó ha intellektuálisan is fel tudsz mutatni valamit, és szorult beléd kellő érzelmi intelligencia. Kb. ennyi.
2017. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. aug. 19. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Mennyi idióta van a világon. 😒
2017. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És te vagy a legnagyobb...
2017. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kos a párom skori nőként :D

Csak szeresd, legyél, hűséges hozzá, hagyd egy kicsit irányírani és tűrd el a hülyeségeit akkor is, ha nehéz😉

2018. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!