Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg férfiakról általában....

Mérleg férfiakról általában. Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 08:51
 1/9 anonim válasza:

Mint Bak nő két oldalukat vettem eddig észre:


1. Kedves, nagyon jó beszélgetőtárs, bájos (igen, a férfiak is!), megértő, elfogadó, egy igazi lelki szemetesláda.

2. A valódi énjünk számomra megfoghatatlan. Nem látok bennük igazi, sziklaszilárd jellemet, stabilitást. Ahhoz az emberhez alkalmazkodik, aki éppen vele van.

2014. febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyjából 300 millióan vannak a Földön. Két dolog közös bennük: férfiak és közel van egymáshoz a születésnapjuk. Más összefüggés nincsen, aki ezt állítja, az csaló, aki elhiszi, pedig buta.
2014. febr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán bírom őket.
2014. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja, XDDD

meleget olvastam... :)

Ez esetben a 2. válaszolóval értek egyet.

2014. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanolyan kettős jelleműek, mint a Ikrek, viszont sokkal komolyabb, érzelmesebb kiadásban, nagyon tudnak udvarolni :), nagyon szerelmesek tudnak lenni ... és tisztelegnek a szintén intelligens emberek előtt.

Másik oldaluk pedig: túlzottan befolyásolhatóak kapcsolaton/családon kívüli ismerősök, "barátok" által, munkábna pedig nagyon vaskezű és nem mindig korrekt, mint főnök, váratlan húzásokat csinál :).

2014. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ha csajozásról van szó nem szeretem a potenciális versenytársakat, de amúgy jó fejek, habár kissé közönségesek, csak az erős érzelmeket ismerik fel, gyakran elfejtenek dolgokat. Szeretik a problémákat messziről elkerülni, vagy ha úgy érzik hogy kutya kötelességük valamibe beleszólni, szinte megrendíthetetlen önbizalommal rendelkeznek az igazuk bizonyítására. Könnyen addikció áldozataivá válnak, mert gyakran egyszerű, könnyen lefoglaló dologgal foglalkoznak (ivás, tv, játékok). Sokkal többet törődnek a az információval a külvilágból, mint a nők, de nem változtatni szeretnek rajta, hanem újat készíteni. Minél több lelki erejük van annál termelékenyebbek, annál több kreativitásra képesek. Ha valaki kisebb erővel rendelkezik, nem érzi biztonságban magát gyakran veszélyes, és váratlan dolgokat csinál. Ha sikerült a kockázatosból valami emlékezetes dolgot csinálni akkor nő a lelki erejük.

Új kapcsolat idején a nők pozitív hatással vannak rájuk, növekszik az erejük, és a tenni akarási vágyuk. Aztán ha a kapcsolatokban jön a megalkuvás időszaka fokozatosan vesztik el az erejüket, mert az energiájukat lekötik a kompromisszumok kezelése(mivel kerülik a problémákat), illetve megtartása(mivel feledékenyek), ami válsághoz vezet. Ami után veszélyes dolgok történhetnek.

Mindig megfelelő kihívást kell találni kell nekik, ami nem a kompromisszumokról szól, hanem lehetőségekről, ami segít komplex, és több oldalról is helyesnek vélhető problémákról elterelni a figyelmet.

22/f

2014. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én messziről kerülöm a mérleg férfiakat, ha párkapcsolatról van szó. A mérleg nőt pedig minden esetben, mert borzasztóan irritál. Kényes, nyafog és másoknak kibeszél a hátad mögött, ha nem vagy olyan tökéletes, mint ő. Igazi sz*rkeverő és még csak észre sem veszi magáról. Legalábbis azok, akiket én ismerek. Férfiba még részemről elmegy, de csak havernak. Nem tudom párkapcsolatban tolerálni, amit művelnek. Exem mérleg, egy táncklubban ismerkedtünk meg. Azt még úgy ahogy elviseltem, hogy minden nővel jópofizott és sokszor faképnél hagyott, hogy velük csevegjen, flörtöljön. Ám az már több volt a soknál, hogy akár vadidegeneknek is kicsevegte a legszemélyesebb problémáinkat is. Persze egyik esetben sem értette, hogy mi bajom van. A döntésekbe is bevont másokat, mert egyedül luxus. Saját véleménye vagy egyáltalán nem volt vagy pedig makacsabb volt az öszvérnél. Általában a barátok, ismerősök befolyásolják. Utálni nem utálom a mérleg a férfiakat, mert vannak jó tulajdonságaik is. Megnyerő, szép kisugárzású, jó társalgó, aki humoros is tud lenni.

Lehet mondani, hogy hülyeség a horoszkóp, de igenis az összes mérleg ilyen volt, akivel jártam. Egyszerűen nem elég érzelmes hozzám a levegős közeg (vizöntő, ikrek, rák). Nekem a tűz vált be.

2014. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rák helyett vizöntőt akartam írni.
2014. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A volt férjem Mérleg. Igazi szemétláda....miért? Mert 30 évesen még az anyukája mondta meg, hogy mit hogyan csináljon. Arra is rávette a fiát, hogy költözzön haza, ha kell nélkülem is, mert hiányzott az otthoni bevételből a kicsi fia fizetése. Nem számított, hogy akkor már terhes voltam a kisfiúnkkal....nem tudja sose, hogy mit akar. Határozatlan, nem tud egyértelműen fogalmazni, nehezen tűri a kudarcokat, igazi anyámasszony katonája a Mérleg férfi...A skorpiók tudják mit akarnak....nem félnek, kitartóak, és igen csak tudnak szeretni és nem félnek kimutatni az érzelmeiket. Hiába a horoszkóp, hogy mérleg- skorpió között nem lehet tartós kapcsolat...badarság....ez mind jellem, elhatározás, alkalmazkodás kérdése...amire a mérleg pasik képtelenek....
2014. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!