Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miert ilyen rossz a skorpio...

Miert ilyen rossz a skorpio csillagjegy?

Figyelt kérdés
En vizonto vagyok de ahogy olvastam a skorpiorol ok a legrosszabbak

2017. aug. 23. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

Te az alapján ítéled meg az embereket amit egy netes oldal/újság ír róluk tök általánosítva?


Tehát ő lehet bármilyen ember, ha kiderül hogy skorpió a csillagjegye akkor ő csak rossz ember lehet mert a horoszkóp nem hazudik, ugye? Miért is tenné, hiszen a bolygók úgy gördültek az űrben hogy eldöntsék az a szerencsétlen ember rossz kell hogy legyen, és valaki megkapta a fejébe a sugallatot tőlük hogy ezt írja le és ossza meg veled, hogy te bevedd, alárendelt magad és eszerint éld az életed.

2017. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
En nem ezt irtam, hanem azt, hogy mindenhol ahol irnak errol a csillagjegyrol, semmi jot se hallani rola... ehez semmi koze ahhoz, hogy valojaban milyenek, te okos
2017. aug. 23. 14:15
 3/13 anonim ***** válasza:
4%
A skorpio bizton sllithatom neked, hogy nagyon jo. A negativ oldalai a horoszkopoknak mindig rossz. En egy olyan skotpiot sem ismerek aki barmilyen szempontbol nekem rossz lenne, soha nem is volt. Ismerek legalabb 4-5t.
2017. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem minden jegynek van jó és rossz oldala is. Pl az Ikrek pletykás, a Mérleg túl sokat foglalkozik a külsőséggel, a Vízöntő különc, a Kos türelmetlen, az Oroszlán szeret a középpontban lenni stb.

Minden jegynek vannak rossz oldalai, így a Skorpióknak is. Szerintem nincs olyan rangsor, hogy melyik a legrosszabb. Van, aki jól kijön a Skorpiókkal és van aki nem. És egy ember tulajdonságait nem csak a csillagjegye határozza meg, hanem aszcendens, holdjegy, na meg persze a felmenőitől örökölt gének és a neveltetés is sokat számít. Ismerek pl egy igen csak nagyszájú és harcias Kost, akivel nem igazán foglalkoztak a szülei, viszont ismerek olyan Kost is, aki jó családban nevelkedett és intelligens, udvarias, tisztelettudó.

2017. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Még a végén az is kiderül hogy semmi köze a csillagjegyhez az egésznek, csak a neveltetés, természet, intelligencia, stb...
2017. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
40%
Én is skorpió vagyok, tény, hogy olvashatunk olyat az újságokban/médiában, hogy vannak rossz tulajdonságai viszont jók is vannak, ahogy a többi horoszkópnak is. Ha én olvasok a neten a skorpió csillagjegyűekről ezek szinte mindig benne vannak: van önbizalma, kitartó, izgalmas,titokzatos egyéniség, határozott szerintem ezek nem rosszak sőt. Viszont a családban, baráti körömben sokan mondják, hogy "Makacs, durcis, önfejű vagy. Nem csoda hiszen skorpió vagy." 14L
2017. aug. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kiss András Lajos válasza:
0%
csillagjegy nemlétezik. Te pl. bika vagy és máris olyan vagy? Az év szerint van a csillagjegy. És nem hiszem hogy azért vagy olyan mert akkor születtél.
2017. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
a skorpió egy igen veszélyes állat van hogy 300 km-t is meg tesz egy vonulással és testtömegének 16szorosát képes egyetlen nyeléssel elfogyasztani, a nézésébe évente átlagosan 43 dél-afrikai 14-18 év közötti fiatal fiú esik teherbe. Ez kétszer több mint ha 21,5 lenne.
2017. aug. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalataim sok skorpió ismerős alapján: mások gyengeségeivel, hibáival szemben extra kritikus és nem igazán elfogadó, könnyen ítélkezik másokról. Őt viszont nem lehet kritizálni, ha megteszed, akkor abban viszont nem lesz köszönet.. Lehet, hogy nem rögtön, de egy gyengébb pillanatodban garantáltan megbizonyosodhatsz róla, hogy kb dátum szinten listát vezet magában az összes sérelméről. Tehát haragtartó, a sérelmein való felülemelkedés, az érzelmi elengedés, a megbocsájtás nagyon nem az erőssége. Gyakori, hogy bosszúálló, féltékeny, manipulatív, egoista és irigy. Gyakran ilyen hűvös, pókerarcú, lelki nyugalmából kibillenthetetlen ember szerepében tetszeleg, miközben valójában a diszharmonikus ember mintapéldánya lehetne.
2017. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

En fura mod veluk jovok ki a legjobban a csillagjegyek kozul

22/l/szuz

2017. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!