Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák napjegyű nőhöz milyen...

Rák napjegyű nőhöz milyen jegyek illenek leginkább?

Figyelt kérdés

Kivácsnsiságbol kérdezem összevetni a szemelyes tapasztalataimmal :-)

Aszecdensem Ikrek Holdam Oroszlán


2017. aug. 29. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet tudni. Reljes elemzés kell mindkét félre vonatkozóan.
2017. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából bármilyen jeggyel összeillesz.

Rákhoz passzol: Bika, Bak, Szűz, Skorpió, Halak


Ikrekhez: Kos, Oroszlán, Nyilas, Vízöntő, Mérleg. Az Oroszlánhoz ugyanezek.

2017. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem értek hozzá, csak azt tudom leírni, Rák nőként (nekem aztán mindenem Rák... :D ) mik az eddigi tapasztalataim.


A Szűz jegyű párommal egy pillanatig sem volt kémia (részemről), mondjuk, vita sem. A lényeg: nem működött.

A Bika jegyű párommal megvolt az összhang, egészen addig, amíg a kalandozás/utazgatás témakörhöz nem érkeztünk. Ő nem vágyott ilyesmire. Gondolom, ezt embere válogatja, amúgy el tudom képzelni, hogy pont egy Bika lesz a tökéletes társ, ha majd végre én is nyugton maradok. :)

Nyilas volt még, ő volt a leggyönyörűbb férfi, akit valaha láttam, de egyszerűen nem mozgatott meg. Azt hiszem, én sem őt.

Na és amelyik jegybe a másodperc törtrésze alatt bele tudok szeretni, ha elmegyünk egymás mellett az utcán: Kos. És aztán ismét Kos. De akármennyire is bánom, amennyire zseniális velük az első 1-2 év, annyira biztos, hogy tovább nem tart. Nem tudom megmagyarázni, egyszer csak látom, hogy nincs meg az a szikra a szemében, és hopp, már ő sincs... Jó esetben azért szól.:D :D


Én eddig a Bikára szavazok. (És igen, ez felületes, semmit nem jelent, személyenként változik, stb.)

2017. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat ! Utolsó ha erdekel Az ezoteria érdeke a dolgok ezek nagyon 🤔

Én is leírom a tapasztalataimat

Vizonto: eddig harom vizontot fogyasztottam el kit jobban kit kevesbe két kapcsolatom volt illetve egy "kavaras". Vonzodunk valamiert egymáshoz, de valami mindig volt gondolt egyet valamelyikonk és lépett. Aztán a semmiből meg folytatódott de én ezt a bohockodast megelegeltem "Tőlük":-)

Nyilas: a két legjobb baratom nyilas, mindketto ferfi vonzodnak hozzam nagyon én nagyon jól kijövök velük de reszemrol ennyi és ezt ok is így nyugtaztak. Erdekes nők én is nagyon jól kijövök a nyilasokkal! ✌🏽

Oroszlan: Róluk egyenlore sok tapasztalom nincs, valami van bennük, ok nagyon nagyon akarnak nem is vonzódnak hozzam akar nőről beszelunk akar férfiról:-D De egy pár órás ismertség után sem kontorfalaznak nekem közlik hogy mennyire akarnak velem pár éjszakát eltölteni.. de én mindig lekoptattam őket lehet ez a titka...

Kos: Egyetlen egy kos ferfi van akivel kb 4 eve kerülhetjük egymast azok után is hogy egy jó barátja az én volt palim..:-) Nem ismerem tulsagosan testileg nagyon nagyon vonzó de sajnos én tobbet nem is látok ebbe a dologba bele mint alkalmi kapcsolatot....

Tobbi jeggyel meg sajnos közeli kapcsolatom nem volt, mos t van egy szűz napjegyu ferfi aki már egy ismeros véleménye alapján nagyon beinditotta az agyam illetve képek alapján is az Ajulas kerulget annyira rá van hangolodva a kis energiam :-D :-D

Egyenlore ennyi:-)

2017. szept. 8. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát vagy egy olyan férfi, aki annyira szerelmes beléd, hogy minden óhajodat teljesíti és annyira alkalmazkodik, hogy letesz minden saját akaratáról, tervéről, akár szokásásról, bármiről, szóval maximálisan alkalmazkodik hozzád, kiszolgál, elkényeztet és teszi a parancsaidat.

Vagy egy olyan férfi, aki alapjáraton egy született papucs.


Bárki más, aki szeretne kicsit önmaga is lenni, azzal nem fogsz jól kijönni. Egy rák nő nagyon akaratos és otthon uralkodó típus, nagyon nehéz együtt élni velük. Mindent elvárnak a párjuktól, és bármi olyat tesz a férfi, ami nem tetszik a ráknak, akkor azt egyből sértésnek veszik és duzzognak, egyebek. Pláne ilyen aszcendenssel és holdjeggyel. Az ikrek elég rideg típus, és hát nagyon jellemző rá is az akaratosság és a saját meggyőződésének véghez vitele. Az oroszlán meg alapból egy uralkodó típus.


Hát nem lennék a pasid, na. :)

2017. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!