Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz jegyű férfi miért hagyja...

Szűz jegyű férfi miért hagyja magát kihasználni sok esetben magánéletben és munkában egyaránt? Miben hisz ő ilyenkor leginkább?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor látom mellettük a legkeményebb kihasználó, anyagias embereket, akik olcsó felszínes megjátszással egyet kívánnak és a Szűz jegyű férfi már teljesíti is.

Köszönöm a komoly válaszokat.



2017. jún. 15. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Komoly válasz lesz. Szűz jegyű férfi vagyok, és soha nem hagytam magamat kihasználni. Ellentétben a környezetemben lévő emberek többségével. A helyzetek túlnyomó részében elsőként léptem fel munkavállalói jogsértésekkel, visszásságokkal szemben.


Ez inkább lelki alkat függő dolog, nem csillagjegy általi "adottság". A kritikai hajlam, alacsonyabb önértékelés, rendszeretet (vagy inkább az arra, valamint a szőrszálhasogatásra való igény) bennem is megvan.

2017. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Na a szűz jegyű... az egy jó nagy szemét! Inkább ő használ ki másokat és túl zsugori is...


Nem tudom honnan vetted ezt??

2017. jún. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Hajlamosak rengeteg áldozatot hozni a környezetük érdekében. Ha túlzásba viszik teljesen kiszolgáltatottá is válhatnak.


Ha viszont egészségesek, akkor a Merkúr nagyon jó analitikus képességét kihasználva remek tanítókká válhatnak.


Ott dől el a dolog, hogy a megfigyelő képességüket szolgaként használják-e ki: állandóan mások szükségleteit figyelik vagy arra használják, hogy a tömeg felé emelkedjenek intellektuális szempontból és tanítóvá váljanak.

2017. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem sokáig voltam együtt vele, de az én szűz jegyű volt barátom rögtön a legelején valahogy mindent megtett, amiről csak gondolta, hogy nekem jól eshet. Mondtam neki rögtön, hogy ne hajtsa össze reggelre a ruháimat, nem kell kitennie a kávét az éjjeliszekrényre, megcsinálnia sem kell, ő valahogy mindig mindent megcsinált. Nem tudom, hogy ezt kihasználásnak lehet-e nevezni, én megkértem, hogy ne szolgáljon ki, mire azt mondta, ez nem az, és boldoggá teszi (szerencsétlenségére, nekem pont az a defektem, hogy nem fogadok el segítséget). :D

De pl. a barátnőm szűz jegyű férje egyáltalán nem tesz meg semmit, amihez nincs kedve.

2017. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, apám szűz jegyű és a végletekig kihasználható, anyagilag, érzelmileg, mindenhogy. Sok Szűz jegyűt ismerek, és valamilyen szinten mindben megvan ez. Szerintem a szűz jegy eléggé labilis érzelmileg, és így próbál biztonságérzetet teremteni maga körül.
2017. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szűz jegyű vagyok, igaz nő. Kissé naivnak tűnhetek, de ez abból fakad hogy alapvetően jóhiszemű vagyok és nem feltételezek az emberekről rosszat. Bennem nem merül fel az hogy valaki ki akarna használni, vagy ártani akarna nekem szándékosan ugyanis én alapvetően magamból indulok ki s ilyen dolgok meg sem fordulnak a fejemben. Na már most az életben persze kaptam néhány pofont és igen volt hogy kihasználtak, de ezekből tanultam és sokkal óvatosabban viselkedem.


Egyébként a szolgálatkészség is bennem van, de nyilván nem a végletekig. Azok akik nagyon közel állnak hozzám azokért képes vagyok bármit megtenni, sokszor önmagamat is háttérbe szorítani, de ezt mind azért teszem mert szeretem őket.

Viszont akin észreveszem hogy a kihasználásra utazik, tisztességtelen játékot játszik, az örökre elvágta magát.


Egyébként alapvetően is szeretek másoknak segíteni, meghallgatni a problémáikat. Egyszerűen csak bennem van, jó érzés ha valakinek segíthetek. :)


24N

2017. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!