Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bika horoszkóp akkor most...

A bika horoszkóp akkor most április 20-tól vagy 21-től kezdődik?

Figyelt kérdés
Az interneten rengeteget keresgéltem, de egyes források szerint április 20 bika, egyes források szerint pedig 21 bika. Akkor most melyik?

2017. aug. 29. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Én ilyenkor mindig azt csinálom, hogy amelyikből több van.
2017. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Több helyen néztem de elég vegyes. De amint látom a horoszkópok határaival nem sikerült közös megegyezésre jutni, mert minden oldalon valamelyik horoszkóp határa eltolódik a másikétól. :D
2017. aug. 29. 23:29
 3/8 anonim ***** válasza:

1.vagyok

[link]

Tropikus vagy sziderikus szerint?:D

Amúgy nem tudom, de talán a Wiki az pontos, de tényleg nem tudom:) Tényleg meg kell nézni lehet az első mondjuk 15 találatot , és strigulákat húzgálni, hogy "itt így írja, itt meg így" ,és akkor amelyikből több van, legyen az a mérvadó:) (Amúgy én tényleg nemtom pontosan ezeket)

2017. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A horoszkópok határai minden évben eltolódnak valamennyit. Ezért van az, hogy a különböző források különbözőek. Az számít, hogy melyik évet nézed. Azt hiszem visszafelé halad, úgyhogy a régebbi forrásokban 21. még bika, de 2017-ben már csak 20-ig van.

Ha valakinek a születési horoszkópja érdekel, akkor ajánlom ezt az oldalt:

[link]

2017. aug. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ez valóban eltérhet, így akkor tudsz biztosra menni, ha egy ingyenes horoszkópkészítő programmal felrajzolod a születési képletedet (radix), és megnézed, hogy hol áll a Nap bolygó. Egy radix elkészítéséhez szükséged van a születési városra, és a pontos születési időre (nap, óra, perc). Szerencsére a legtöbb oldal egyből ki is írja, hogy mi a napjegyet (=Bika vagy sem), nem kell tudni leolvasni a szimbólumokat.
2017. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de az a horoszkópos dolog minden évre Április 20-ra bikát ír szóval vagy az elméleted vagy a csillagjegy számláló hibás. :D
2017. aug. 30. 09:42
 7/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
71%

"A bika horoszkóp akkor most április 20-tól vagy 21-től kezdődik?"


Akkor továbbviszem neked a kérdést: és melyik időzóna szerint? Vagy a Föld melyik pontja szerint? És akkor pontosan éjféltől számít? Azaz: ha valaki Magyarországon születik 23:59-kor akkor még Kos lesz, de ha valaki 1 órával később, Londonban születik ottani idő szerint 23:59-kor, akkor ő is Kos lesz még? Pedig a Nap és a bolygók már elég sokat mozognak az alatt az 1 óra alatt! De továbbmehetünk, és nézhetjük pl Japánt és Los Angelest! A két városban a 23:59 között eltelik több, mint fél nap. Melyik mi lesz?

2017. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy eltolódnak, azt ne ilyen drasztikus méretekben értsd, hanem kb minden évben mondjuk 2-3 percet.
2017. okt. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!