Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit lehet tenni akkor, ha...

Mit lehet tenni akkor, ha valaki negatívan élni meg az életfeladatát, az energia negatív? (számmisztika,22/4)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan emberektől szeretnék választ hallani, aki tényleg ért hozzá, és nem azért jön ide, hogy trollkodjon. Számomra ez egy nagyon fontos kérdés, és mindenáron ki akarom deríteni a választ.


Én sem hittem az ezotériában sokáig, de oda jutottam, hogy utána néztem a számmisztikának, és az életfeladatom megtudásával olyan információt kaptam, amire álmodni sem mertem volna. Az életem legégetőbb problémájára kaptam választ. És mégpedig az a probléma, hogy negatívan élem meg az életfeladatomat. Ezek szeretnék változtatni, de hogyan?


Ha hagyományos módon számolom ki, akkor 40/4 jön ki. Ha azzal a módszerrel számolom ki, amivel esetlegesen kijöhetnek mesterszámok is, akkor 22/4 jön ki. 40 és 22 az életút. A 4-es meg az életfeladat.


Az életfeladatomat negatívan élem meg. Hogy lehetne ezen változtatni? Egész életemben negatívan éltem meg. Ha ebből nem lépek ki, akkor nem fogok tudni fejlődni, és kb semmit sem elérni az életben. Mivel a 4-es szám a fejlődést, kitartást, türelmet jellemzi. És ez bennem teljes mértékben hiányzik.


Esetleg hogyan tudnám azt elérni, hogy tudatosan 22-es életutat járjam, és ne a 4-est? Nem akarom leredukálva élni az életemet!


Mi a megoldás? Elvárható az, hogy ingyen választ kapok erre?



2017. szept. 7. 14:41
 1/1 anonim válasza:

Felesleges barátom ilyeneken gondolkodni..

úgy is beteljesíted a a feladatod ebben az életedben... :)

2017. szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!