Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nőkről vélemény? Van az...

Bika nőkről vélemény? Van az ismerőseitek körében?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom őket mint barátnőket, rögtön egymásra hangolódunk! Olyan volt a szobatársam az első napoktól kezdve mintha évek óta együtt laknánk. Kislánykori legjobb barátnőm is az volt. Én majdnem bika vagyok, ápr. 18-án születtem, vannak is bikás tulajdonságaim de sok kosos is.

Pl állítólag a bika szereti csak a sajátjának tudni a párját, ragaszkodó, kicsit kisajátítja.

Állítólag a kos belevágni imád a feladatokba, ha rutinná válik, ellaposodik a dolog, ráun és otthagyja. Na ebben vagyok bika, állítólag a bikák ennek pont az ellenkezője: a rutin dolgokat kedvelik, jól kitaposott biztos úton megoldani a feladatot, ne kelljen friss dologba belevágni.

Szerintem őszinték, bár ez lehet, hogy nem csillagjegyfüggő.


24/L

2010. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagymamám és a barátnőm bika. Abban egyeznek, hogy mindegyikük nagyon makacs, amit a fejükbe vesznek annak úgy kell lennie akár tűzön, vízen át. Viszont az is egyezik bennük, hogy kell egy férfi az életükbe akire "rátámaszkodhatnak". Én kedvelem őket mert hatalmas szívük van nem sajnálnak semmit a másiktól ha kell ők csak adnak, adnak. DE ez az én egyéni véleményem.
2010. máj. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%
bika hogy lehet nő? a bika a hím szarvasmarha, nem? Ha a bocikra gondoltál, igen, szeretem őket.
2010. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11%
XD
2010. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!