Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vélemény erről? (Kérdésed túl...

Vélemény erről? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

ez baromság :)?

[link]


bár én nem hiszek a csillagjegyekben meg a horoszkópokban de ez a leírás mégis annyira passzol hozzám (vagyis csak egy kisebb része az írásnak egyik csillagjegye)


2011. febr. 22. 10:50
 1/6 anonim válasza:
100%
Minden emberhez az életmódjának ( és nem a csillagjegyének ) megfelelő fajtájú kutya való. De ez csak az én véleményem.
2011. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Rám is nagyon igaz! :)
2011. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem egy barátomról derült ki h ők úgy választottak kutyát - nem fajtát(!!) - h fontos volt a kutya csillagjegye. Így először úgy nézett ki h egy 4 éves kutyus lesz a befutó. De azt végül a tenyésztő megtartotta. Így egy másik alomból - de a születési óra/percét figyelembe véve választottak kölyköt. Most így fél év távlatában látszik h jól döntöttek.
2011. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Catz válasza:

Én halak vagyok és teljes mértékben igaz rám.

Két kutyám van, mind a kettő mentett, egyik utcáról, másik illatosról. Az öregebb kutyám egy igazi fenevad (volt), mára elértem, hogy csak parancsra támadjon, a másik meg még nem 100%-osan szobatiszta :D

2011. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kos vagyok, és fehér pulim van,Nem én választottam, csak rám maradt.Két évig tökéletes volt minden közöttünk, majd ahogy nőtt, az amúgy is sunyi, alattomos, százarcú jószágból igazi kiszámíthatatlan kutya lett. Már kétszer meg is harapott, pedig soha nem ütlegeltem, inkább szép szóval, ha kellett parancs szóval próbáltam idomítani. Én mindíg német juhász kutyára vágytam, de soha nem sikerült. Kettőt meg isten ments!
2011. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bretso ***** válasza:

Ez még sokkal nagyobb baromság, mint a horoszkóp maga. Te jó ég! Nem az alapján kell kutyát választani, hogy mikor születtél. A kutyáknak megvannak az alaptulajdonságai, egy leendő kutyatulaj nyilván azok alapján választ. Nekünk a családdal pulink van, 2 rákra, 1 ikrekre és 1 vízöntőre, na akkor most mi van? Mindannyian szeretjük és ő is minket, és hoppá még hallgat is mindegyikünkre. Az, hogy egy kutyával hogy jöttök ki csak attól függ, hogy meg tudod-e nevelni, semmi többtől.


Szóval ostoba vagy, ha ilyen oltári, otromba, agybutító hülyeségeket elhiszel.

2011. febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!