Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas lány Kós aszcendenssel...

Nyilas lány Kós aszcendenssel és Vízöntő férfi Halak aszcendenssel, mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
egy újabb idióta kérdés
2010. máj. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kós? Karcsi?
2010. máj. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bakfattyú
2010. máj. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
55%

Komolytalanok vagytok!!!! Senki nem tudott egy épkézláb választ összedobni neki amivel megy is valamire. Hát ilyet!!! Szégyelljétek magatokat! De nyugi majd én megmondom a tutit.

Szóval Nyilas lány Kós aszcendenssel és Vízöntő férfi Halak aszcendenssel.... Szerintem a pasi holnap délután 14:31:09-kor randira fogja hívni a lányt. Ő pedig 3 másodpercnyi gondolkodás után hevesen igent mond a meghívásra. A randi hétfő délelőtt lesz, mozi és délben együtt ebédelnek. Ezt a randit még sok másik követi. 2 hónap múlva a pasi megkéri a lány kezét, aki természetesen igent mond. Augusztus 15-én lesz az esküvő a Margit szigeten egy óriási kőrisfa árnyékában.(Itt megjegyezném hogy elég szeles idő lesz így ajánlatos a fátylat legalább 21 db hullámcsattal rögzíteni a menyasszony hajához). Az esküvő után 1 hét nászútra mennek Madagaszkárra. Itt megfogannak az 5-ös ikrek akik tavasszal fognak a világra jönni, császármetszéssel, a honvéd kórházban, a 3. emelet 201-es műtőjében. Danika, Petike, Lacika, Julcsi és Panni 15. születésnapjának délelőttjén a nagy buli előtt mikor édesanyjuk hazaér a bevásárlásból rajtakapja szeretett férjét amint az éppen a kertészfiúval huncutkodik a hátsókertben. De nem esik túlzottan kétségbe, pár másodpercnyi döbbent csend után boldogan veti bele magát egy 3-as partiba az asszonyka. Ekkor fogannak meg a 3-as ikrek, akiknek ily módon nem lehet pontosan meghatározni az apjuk személyét. Végül Katika, Nikike és Marika születése után a DNS teszt bebizonyítja, hogy a férj az apa. Közben az asszonyka szorgosan gyakorolja a dugványozást a kertésszel immáron már kettesben. Végül a férj 8 gyermekével egyedül marad kispesti otthonukban, míg asszonykája lelép Buenos Airesbe a kertészfiúval, Alejandro Villalobosszal.

Sajnos túl kevés információ hiányában a szülések időtartamát és a születési sorrendet nem tudtam meghatározni egészen pontosan. utólagos elnézését kérem a kérdezőnek eme pontatlanságom miatt...

2010. máj. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lány ott fogja hagyni a fiút!
2010. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Komolytalanok vagytok. Két hete ismerem, nagyon szép lány és kedves is. Csak azonnal felkapja mindenen a vizet.
2010. máj. 30. 10:31
 7/10 anonim ***** válasza:
MEgiosmerkedtél egy lánnal, azt mondod jól kijöttök, csak hamar felkapja a vizet, és ahelyett, hogy beszélnél vele erről, vadidegen embereket kérdezel arról, hogy mi a teendő... És akkor mi vagyunk komolytalanok? Te most komolyan azt hiszed, hogy a horoszkóp alapjaiban meghatározza a lehetőségeid? Én ismerek két csjt, akik egyazon napon születtek, és körülbelül mindenben egymás ellentétei. Ez akkor mi? Anomália a rendszerben?
2010. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:23

meghalok:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja szerintem is nagyon jó volt :D
2010. máj. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De ez a Kós aszcendens se semmi :D
2010. máj. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!