Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán férfi - skorpió nő...

Oroszlán férfi - skorpió nő tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van itt valaki ebben a felállásban?
2017. nov. 5. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Oroszlán farka egy kicsit nagy lenne a skorpiónak
2017. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Én oroszlán vagyok a feleségem skorpió. Sok éve egyútt vagyunk és jól. A legtöbb dologban egyet értünk bár néha a korona félre csúszik a fejemen, máskor pedig megtaposom az ollóit. Tudom, hogy mindkettő erős jegy és ezért mindkettőnknek a családi béke a legfontosabb nem az egó domborítása.
2017. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
84%
Egymásért a csillagokat is de túl makacs mind a kettő
2017. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a fordítottjáról van tapasztalatom. Kiválóan működik.
2017. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csípős egy nő lehet.
2017. nov. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fordított a felállás. Megmondom az őszintét: egók harca! Az ágyban olyat alakítunk az angyalok sírva fakadnak, de dominanciája és makacssága miatt egyéb téren vannak konfliktusok... Ugyanis én is makacs és domináns vagyok :D A jóban mennyország, de ha jönnek a konfliktusok, könnyen válhat olyanná a helyzet, hogy ahhoz képest a pokol wellness szálloda... Rossz felállásnak mondják, de ha egymásért hajlotok a komprumisszumra és kölcsönösen lejjebb tudtok adni az egótokból, működhet is!

Alapvetően sok a hasonlóság a két csillagjegy közt, mégis nehezen értik meg egymást, hasonló nézőpont esetén is. Nem is csoda, mert az egyik víz, a másik tűz jegy. De ha kölcsönösen megvan a szándék, hogy jól működjön a kapcsolat, akkor meg tudják találni a közös hangot.

Ha egy évet kibírnak együtt, mert általánosan ennél többet nem jósolnak nekik, akkor nagy az esély arra, hogy együtt is maradnak.

Azt kell mondjam sok mindent megtesznek egymásért, egyszóval lehozzák a csillagokat is, kényeztetik a partnerüket, büszkék rá, amíg tart a boldogság a legragyogóbb pár amit valaha láttál, de ha jönnek a konfliktusok vigyázni kell, az Oroszlán színpadias kitörései és a Skorpió felvágott nyelve és alattomos szúrásai miatt, túl könnyen szabadulnak el köztük az indulatok.

2017. nov. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátom oroszlán, én skorpió.

Az első komoly kapcsolata tíz évig tartott, szintén egy skorpió nővel, tehát a skorpiók között is van különbség.

Mi egy éve vagyunk együtt de néha már úgy érzem, hogy ezt nem fogom bírni hosszú távon.

Az én oroszlánom, nagyon makacs, csak magának ad igazat, minden felett uralkodni akar.

Az exét nagyon jól ismerem, ő mindig hagyta hogy a párom azt higgye, hogy neki igaza van, így most még nehezebb a dolgom.

Ideig-óráig működik nálam a dolog és ráhagyom, hogy "igen szerelmem, úgy van, ahogy gondolod" de idővel mindig el szakad a cérna, aztán kiosztom és aztán jön a nagy vita.

Az oroszlánnak nagy szüksége van arra, hogy dicsérgessék, elismerjék, ezzel szemben nem tűri el, ha valakinek más véleménye van vagy nem fogad szót, de még csak azt sem ha nem értesz vele egyet.

Tehát ő neki mindig igaza van, ő mindent jól csinál, ha bárki is egy vita során meg van bántva, az csakis ő lehet!!!

A szerelmi életét megosztja mindenkivel, muszáj, hogy mindenki lássa, hogy ő boldog és erre nagyon büszke.

Én skorpió nőként már annyira nem kürtölöm világgá az életünk minden pillanatát és kérem ki mindenki véleményét.

Neki nagyon fontos, hogy középpontba legyen, hogy vele foglalkozzanak, ő legyen a szó szóló.

Én ennyire nem vagyok kicsapongó, magamutogatós, de ha egyszer jókedvem van és elhagyom a gátlásaim, olyankor sok embert vonok magam köré, és mindenről van valami poénom vagy véleményem. Ilyenkor ő mindig csodál és nagyon büszke, de egyben rosszul is érzi magát, hogy nem ő van a középpontban, nem rá figyelnek az emberek.

Az ágyban minden tökéletes ezt garantálhatom, hogy az oroszlán férfi, amennyiben igaz rá a horoszkópja a legférfiasabb, a legodaadóbb jegy ami csak létezhet!

A dominánsabb skorpiókkal szemben az oroszlán nehéz eset, de megéri, mert ennyire odaadó és szenvedélyes szerető nincs még egy, ebben biztos vagyok.

Úgyhogy ha a kapcsolat elején vagytok és dominál a jegyetek, akkor egy viharos, szenvedélyes kapcsolatra számíthattok, DE mégis tele érzelemmel, szeretettel, oda adással.

A skorpió nőnek az oroszlán férfi, az ellenfele, az ellentéte, de mégis az aki élteti, akire felnéz.

A skorpió tiszteli az oroszlánt a nyitottságáért, a tekintélyéért, az oroszlán pedig tiszteli és csodálja a skorpiót a bölcsességéért és a megértéséért.

2017. nov. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BlackDahlia válasza:

Hahó

Igaz régi poszt de azért ideokoskodok én is.

Én skorpió nő vagyok a párom oroszlán.

Valóban csidálom az erejét kisugárzását életvidámságát csakhogy ő nem érti meg az én mélységeimet.

Az elnyomást egyértelműen érzem és jelen pillanatban képtelen vagyok tovább elviselni.

Szenvedélyes, se veled-se nélküled kapcsolat, ezek ellenére nagyon nehezen engedjük el egymást, pedig smi nálink van az kezd inkább horror storyba fordulni love story helyett.

😔

2020. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!