Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz nő, bak férfi párkapcsola...

Szűz nő, bak férfi párkapcsolati tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A neten lévő dolgokat már elolvastam inkább saját tapasztalatokra lennék kíváncsi :)


Plusz info: Nőnek mérleg ascendens, halak hold.


Férfi ikrek ascendens, skorpió hold.


2017. nov. 8. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ezt nem tudom megválaszolni, de eladó egy alig használt Belarus kuplungtárcsa! Érdeklődőknek privátba írok.
2017. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon kedves vagy de nincs rá szükségem :))
2017. nov. 8. 10:25
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Engem érdekelne a kuplungtárcsa
2017. nov. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Neked nem adom mert te köcsög vagy.
2017. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Skacok tényleg viccesek vagytok :DDD de valaki olyan is írhatna aki kicsit komolyabban veszi a kérdést :P
2017. nov. 8. 10:39
 6/11 anonim ***** válasza:

fordítva nem érdekel? :D

Én vagyok bak, párom szűz. Az ő aszcendense bak, az enyém szűz.

2017. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De úgyis érdekel :)
2017. nov. 8. 11:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok a bak/n, szűz/f. Kezdem a legelején.. Nagyon, nagyon, nagyon lassan haladt a kapcsolatunk. Nekem ő az első volt, ő pedig egy hatalmas csalódáson volt túl, nagyjából. Május legelején ismerkedtünk meg, 2015-ben. Rengeteget beszélgettünk (nagyon nagy dumás) Aztán augusztus legvégén jöttünk össze. Akkor is lassan haladtunk, én nem bízom meg könnyen az emberekben,sőt egyenesen zárkózott vagyok, nagyon kevés embernek nyílok meg, akiknek nem, azok csak egy teljesen más személyiséget ismernek, mint akiknek megnyílok. De vele az első pillanattól kezdve volt valami összhang, és úgy éreztem bízhatok benne. Második randin volt a kézenfogva sétálàs, első csók.

Ő egyébként nyitottabb, és mindketten őszinték vagyunk. Aztán következő májusban össze is költöztünk. Én alapból úgy vagyok vele, hogy egyszer választok, de azt nagyon jól, ő pedig a stabilitást kereste,keresi. Együttélés: egyszerű. Én maximalista vagyok, rendszerető, ő pedig icipicit tisztaság mániás, ami nem baj. A házimunkát feltudjuk osztani normálisan, sosincs belőle probléma.

Hmm.. mit mondjak még.. ő álmodozó típus, én inkább reálisan látom a dolgokat.

Rossztulajdonságom, hogy "féltem a pénzt" Megveszek mindent ami szükséges, és a minőség rovására sem megy, csak felesleges dolgokra nem szeretek kiadni pénzt. Szóval én nagyon vigyázok rá, gyűjtögetem, kuporgatom, ő pedig elszórná, szóval ebben fékeznem kell.

Ami még érdekes, hogy ő igényli, hogy dicsérjék. Én pedig tudom, hogy "na most ügyes voltam" nem kell mondani, persze jól esik, de megvagyok anélkül is. A másik, hogy ő simis-puszis-bújós, én pedig annyira nem. De már hozzácsiszolódtam, szóval ez befolyásolható.


Nagybátyám, nagyapám is bak. Ők sem mutatták ki talán sosem az érzelmeiket.. Nagyanyámmal (rák csillagjegy) míg a halál el nem választ volt köztük, szintén első szerelem. Rettentően hűségesek voltak. Ha érdekel még valami, kérdezz. Nem tudom, hogy írtam-e számodra értékes infókat.

2017. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 14:09


Írtam privit :)

2017. nov. 8. 20:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom többé nem szűz, miután összeháltak.
2017. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!