Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Más Vízöntő is úgy érzi hogy...

Más Vízöntő is úgy érzi hogy a 2017-es év kiemelkedően szerencsés volt és még csak ezután jön a java?

Figyelt kérdés

Év elején ezt írta egyik horoszkóp:

"Boldog születésnapot, kedves Vízöntő! Nem csodálkozom, ha az idei születésnapját nagy társaságban és hatalmas örömmel üdvözli, hisz minden idegszálában érzik, hogy ez az életév valami nagyon kellemes meglepetést hoz. Koncentráljon arra az életterületre, amiben a legjobban vágyik változásra, higgye el, be fog következni, talán jobban is, mint ahogyan tervezte."


2017. nov. 12. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem eddig nagyon szar egy dolgon kivul.
2017. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nemigen jött be eddig.
2017. nov. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem is sz.ar, hiába mondtak minden jót. Egyetlen dolgon kívül semmi egyebet nem valósítottam meg, ami nagyon fontos lett volna.
2017. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Férjem vízöntő, vállalkozó. Az egyik legsz..... éve volt eddig. De van remény, még van idő év végéig!
2017. nov. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerencsésebb,mint az utóbbi 2-3 az biztos.
2017. nov. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!