Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Megbántottam egy bak jegyű...

Megbántottam egy bak jegyű férfit, hogy tudnám elérni hogy ne haragudjon rám?

Figyelt kérdés

Iszonyu makacs és zárkózott.. És most úgy érzem el is rontottam mindent.. Azt mondta nem fog haragudni de nem felejt. Igazából szakithatott is volna ha akart volna ott akkor de nem tette. Ezek szerint van még esélyem? Amúgy én is ilyen vagyok h nem felejtek..


De hogy tudnám kiengesztelni és újra közel kerülni hozzá?


Egyébként egy hülye ostobaság miatt lett vita. Én túlságosan érzékenyem reagáltam néhány dologra ő meg ugye ez a hűvös kimért igazi bak..


2017. nov. 20. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
En is Bak vagyok,de nõként, iszonyatosan rosszul esik,ha valaki ártatlanul megbánt.En is ezt mondom,hogy nem haragszom,de nem felejtek,aztán egy idõ után elfelejtem mert békét és vidámságot akarok.Vagy pedig megszakitom teljesen a kapcsolatot az illetõvel és csak akkor állok vele szóba, ha tõbbször veszi a fáradtságot és ujra kapcsolatot akar velem.Viszont elárulom ez ujra boldoggá tesz.
2017. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ő is hasonló típus mint te akkor.


Hát én próbálkozom és már bocsánatot kértem tőle többször is. Ami amúgy tényleg nagy szó nálam.. Nem vagyok ez a típus.


Azonnal reagált arra amiket írtam. Akkor ha keresem folyton és igyekszem békíteni akkor sikerrel járhatok?

2017. nov. 20. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen sikerrel fogsz járni,de most adj neki idõt,hogy lenyugodjék,mert azért is sértõdöttséget fog az irányodba mutatni.
2017. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az mért számít, hogy egy bak jegyű férfit bántottál meg? :D


https://www.youtube.com/watch?v=YFSPXQIm_xo

2017. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Idő és türelem,és enyhül... de tökéletesen soha nem fog megbocsátani.
2017. nov. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: még akkor sem ha ez csak ilyen aprósag volt? :/
2017. nov. 22. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megbántottad, akkor nem apróság.
2017. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!