Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy más a csillagjegyetek, mint amit eddig hittetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyeségnek tűnhet ilyenen fennakadni, de engem akkor is zavar egy kicsit... Nem vagyok egy nagy asztrológia fan, néha-néha, amikor belefutok egy horoszkópba, elolvasom, de mostanában egyre többször feltűnt, hogy a napok nem stimmelnek. Április 20-án születtem, és egyszer a koshoz sorolnak, másszor pedig a bikához. Utánanéztem, és elvileg évenként változik, valamint a nap állását is kell nézni, ami az én születési évemben 0°-os, ami azt jelenti, hogy bika vagyok. Én mindig is kosnak tartottam magam, azzal is azonosultam, szerettem is a jegyemet, úgyhogy nekem elég nagy csalódást volt ezt kideríteni.
2017. nov. 27. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én Bak vagyok és nagyon örülnék, ha kiderülne, hogy valójában valami más :'D
2017. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi, ott van például az időzóna ami teljesen emberi találmány, ezt bele kell számolni a születési időbe vagy sem? Mert pár óra különbség akár más dátumot is eredményezhet! És mi van azokban az országokban amikben több időzóna van? De a legnagyobb probléma azokban az országokban van ahol megváltoztatták az időzónát az évek folyamán. Akkor a régi vagy az új időzóna szerint kell számolni?
2017. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem rendíteni meg a világképemet.
2017. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
*Nem rendítené meg a világképemet, világnézetemet, életemet.
2017. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az emberek kétharmadának más a csillagjegye, mint amit hisz.

100 évente megy egy napot odébb az egész rendszer... tudod, a Nap is kering.

2017. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Elsőre durván meglepődnék, azután görgetnék tovább azon az oldalon. Mondjuk, ha skorpiónak hinném magam, és kiderül, hogy nyilas vagyok, akkor én is csalódnék.

De örülök, hogy új évkor születtem.

2017. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kamèleon vagyok nekem teljesen mindegy. :D
2017. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Anya is aprilis 20.-an szuletett es tipikus kos. Szerintem ha annak erzed magad akkor az vagy :)
2017. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Le sem szarnám, mert semmi értelme, jelentősége nincs.


"Április 20-án születtem, és egyszer a koshoz sorolnak, másszor pedig a bikához."


Mint Hitler, gratulálok.


"Utánanéztem, és elvileg évenként változik, valamint a nap állását is kell nézni, ami az én születési évemben 0°-os, ami azt jelenti, hogy bika vagyok."


Majd nézz utána jobban. Csillagjegyek nem léteznek, ha már ott tartunk.

2017. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Rosszul érintene. Szeretek vi'zöntő lenni.
2017. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!