Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán pasiról vélemény?

Oroszlán pasiról vélemény?

Figyelt kérdés
Van egy Oroszlán jegyű pasi akibe totál belezúgtam.Szertnèk mindent tudni az Oroszlán jegyről miket szeret milyen jellem stb.A válaszokat előre is köszi

2017. nov. 29. 02:08
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Makacs, öntörvényű, sértődékeny, néha bunkó.. :D
2017. nov. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha saját értékítélet híján vagy olyan ostoba, hogy csillagjegy alapján akarsz képet alkotni egy emberről, akkor nem sokáig fog komolyan venni. Nem bántásból, de gondolom maximum 14 éves lehetsz, úgyhogy majd gyűjtesz még élettapasztalatot, és remélhetőleg rájössz, hogy az ember személyiségét inkább a neveltetés, az őt körülvevő környezet, szociális behatások, és az illető veleszületett jellemvonásai határozzák meg.
2017. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Csatlakoznék az előttem szólóhoz
2017. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
42%
hát én is csatlakoznék
2017. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
44%
meg én is csatlakoznék a #2
2017. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
26%
Ez a horoszkóp a világ egyik legnagyobb baromsága! Igazából olvasd el úgy bármelyik csillagjegy jellemzését hogy azt képzeled, te az vagy. Hmm nem tudom ti hogy vagytok vele de rám mindegyik jegy jellemzése igaz is meg nem is...érdekes nem? Olcsó trükk az egész!
2017. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Ha olyan szinten predesztinálva vagyunk, hogy az befolyásolja az egész életünk alatt a viselkedésünk, hogy melyik csillagjegy alatt születtünk, akkor az egész élet csupán egy színjáték és tökéletesen fölösleges azon izgulnod, hogy akibe beleszeretsz milyen csillagjegyű, ha elő van írva a szopás, szopni fogsz... Gondolkozz...
2017. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Legtöbbször népszerű, extrovertált, vezető jellem. Nem a legkitartóbb, viszont mindent bevet céljai elérése érdekében. Imádja a bókokat. Szeret büszke lenni a partnerére, akit eleinte úgy kényeztet, ahogyan ő várja másoktól, hogy őt körülrajongják. Ha szeret, akkor nagyon, de inkább látványosan, nagyon tud udvarolni, de ugyanennyire szereti, ha őt csábítják el. Ez leginkább külsőségekben nyilvánul meg, úgy mondanám, nagyobb a füstje, mint a lángja. Ennek ellenére mélyen érző ember, de nem elhanyagolható akkor sem a felszínessége. Jó szerető, szenvedélyes, de önző is és könnyen elkényelmesedik. Fontos számára a külső, de belső értékek nélkül hamar érdeklődését veszti. Mindig keresi a szebbet, a jobbat, ezért hajlamosak "virágról virágra szállni", de ha úgy érzik révbe értek, akkor hűségesek. A partnerük állandóan azt fogja érezni, hogy kikacsingatnak, de csak mert imádják a bókokat és ha rajonganak értük, de komoly kapcsolatban soha nem merészkednek ártatlan flörtnél messzebb, aki ezt el tudja viselni, csak ahhoz valók, sajnos flörtkirályok, de mint mondtam, akit az igazinak tartanak, ahhoz a saját erkölcseik szerint hűségesek is maradnak!

Büszkék, nagyképűek, önzők, makacsok, nem tűrik a kritikát, lojálisak, sértődékenyek, haragtartóak, lusták, pazarlóak, felszínesek, egoisták, kritikusak, kissé bunkók, őszinték, öntörvényűek... Hirtelen ennyi jutott most eszembe.

Oroszlán 23/N

2017. dec. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
bőrszín alapján is meg tudod állapítani, hogy mi a véleményed valakiről?
2017. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!