Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nő + skorpió férfi?...

Oroszlán nő + skorpió férfi? Mennyire illenek össze horoszkóp alapján?

Figyelt kérdés
Lány: 18, fiú: 22. Előre is köszönöm a válaszokat! Tapasztalatokat nagyon szívesen vennék..:)

2017. nov. 17. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Mindkettő domináns jegy, tipikus 2 dudás 1 csárdában esete. Fel kell kötni a gatyát, ha együtt akartok maradni. Sok türelem, megértés és szeretet kell.

Én skorpió nő vagyok, és van egy elég érdekes se veled-se nélküled "kapcsolatom" egy oroszlán férfival. Olyan szerelek-gyűlöllek dolog. Egyszer nagyon jól kijövünk, néha meg meg tudnám fojtani. :D

Tényleg nincs sok személy a világon, aki ennyire ki tudna borítani akár 1 mondatával (na jó, talán a kos anyám - hadd ne mondjam, hogy ő is horoszkópos csúcsragadozó :D), mégis máskor meg elbűvöl az intelligenciájával, hogy annyira figyelmes, védelmező..

Bár látszólag nagyon különbözünk pl. ő imád a középpontban lenni, én visszahúzódó vagyok, mégis sok mindenben nagyon hasonlóan gondolkozunk.Érdekes dolog ez..

Mondjuk köztünk több is áll, mint ez az "kis ellentét" (nem, egyikőnk sincs kapcsolatban, másról van szó), így nem valószínű, hogy összejövünk.

Egyébként valahol olvastam egy vicces cikket az skorpió-oroszlán kapcsolatról: vagy veszekednek vagy szexelnek, átmenet nincs. :D

Nézd a jó oldalát: legalább nem fog ellaposodni a kapcsolatotok.. :D

2017. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak alkalmi, de szenvedélyes szexet kerestek, akkor egymáshoz valók vagytok. Ha viszont kiegyensúlyozott kapcsolatot, akkor nem. 1 hét után megölitek egymást és halálos sértődöttséggel fogjátok lezárni.
2017. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:) Várom a továbbiakat!:)
2017. nov. 18. 20:02
 4/5 Fruzs33 ***** válasza:
Szerintem jó párosítás
2017. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi egy ido utan szet szedtuk egymast az oroszlan exemmel. A szex az egesz kellemes volt, de hosszu tavon megorhjitett

(Skori lany)

2017. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!