Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy emberről két horoszkóp...

Egy emberről két horoszkóp lesz különbség?

Figyelt kérdés
Van két barátom, mindkettőben megbízom, és bölcs, jó meglátással rendelkeznek. sokat tanultam is tőlük. mindketten készítenek horoszkópot. Ha most amikor születik a gyermekem, és ott tudok lenni megnézni az időt, akár másodpercre pontosan, és megadom nekik az infókat, akkor ugyanazt fogják mondani mindketten, amikor elkészítik a horoszkópot, ha kérem?

2017. dec. 5. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Remélem, fizetsz is nekik azért, hogy hülye lehess :D
2017. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem beszélnek össze, akkor lesz eltérés.

.

Nem megengedőleg feltételezve, hogy a horoszkóp készítésénél számottevő bolygók tényleg akkora hatással vanna az emberre, az értékelés mégis szubjektív.

A Hold a legközelebb lévő, ezáltal legjobban megfigyelhető nem csillagszerű égitest. Mégis asztrológus legyen a talpán, aki pontosan ki tudja számítani helyzetét egy adott időpontra.

A többi bolygó mind messzebb van, helyzetük kiszámítása még képzett csillagásznak is bonyolult.

.

Melyik időt adod meg mp-re pontosan?

Amikor feje meglátszik, vagy egész testtel elhagyta a szülőcsatornát?

2017. dec. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem ismerik egymást.

nem tudom melyiket adom meg, mert még lehet az én órám is másképp jár mint ami a kórházban van.

lehet nem is leszek ott. így annyira nem görcsöltem rá, ahogy alakul, és amit tudok megteszek :)

2017. dec. 5. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:

A biblia fordítás is hasonló sztori.


Egyébként ahány asztrológiai iskola annyi szempont. Néhány fő dolog biztosan egyezni fog, de mérget vennék rá, hogy lesz eltérés, ha nem ugyan azt az iskolát járták ki. Egyébként tök jó, hogy a gyermeked születésének körülményeit és időpontját feljegyzed, ez később biztos ad neki információt, ha véletlen szüksége lesz rá. Nem indítva és nem császározva lesz ugye?

2017. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

minden remény szerint rendben fog zajlani a szülés, és nem kell indítani, sem császározni.

tudtommal már befordult így a császár jó eséllyel szükségtelen. mivel még van közel 3 hét így remélhetőleg indítani sem kell, hanem jön rendesen ahogy kell :)

2017. dec. 5. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyen egészséges és boldog felnőtt babádból, függetlenül a két horoszkóp bármelyikétől!
2017. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teszteld le
2017. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!