Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt az oldalon ikrek...

Van itt az oldalon ikrek horoszkópú ikrek aszcendens horoszkópú ember?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen vagy?
2010. jún. 2. 08:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
Pontosan melyik része érdekel?
2010. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én ikrek vagyok ikrek aszcendenssel. Tehát ilyen.
2010. jún. 2. 09:38
 3/14 anonim válasza:
Nekem a kislányom ilyen csillagjegyű, de még csak most lesz 1 éves, viszont alaposan megmutatkoznak a jellemző vonások rajta. Például imádja, ha sokat foglalkotunk vele, bárki, a tágabb családból, de viszonylag hamar (1-2 óra alatt) megúnja, ilyenkor fel kell vinnem a szobájába és magára kell hagyni a játékaival. Itt is el van, a kis magányában 1-2 órát, aztán jöhet a társaság. És még ezer ilyen dolog van. Szeret egyedül enni, darabos kajákat, de ha megúnta, akkor jöhetek én a kiskanállal :) Szereti a cicánkat, de szeret gonoszkodni is vele :) Ha még érdekel valami, írj :)
2010. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Én a barátomról tudok irni.

Nagyon nagyon sok féle arca van:D. Nagyon sokat kell vele foglalkozni, hogy érezze, hogy milyen fontos lélek:D. Társadalomban inkább amolyan filozófikus csoportba sorolnám. Nagyon érzékeny, de nem mutassa. Inkább visszahúzodó tipus.

2010. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Lehet írni bármit. Próbálom magamban felismerni a dolgokat. Illetve benne az enyémeket.


HÁt ha ikrek-ikrek aszcendens, akkor kösd fel a gatyádat:-DD

2010. jún. 2. 09:58
 6/14 anonim válasza:
9:55-ös vagyok. Mielőtt megszületett szurkoltam, hogy vagy előbb, vagy később szülessen, mert nem fogok bírni egy ikrekkel. Aztán megkaptam duplán. Nagyon jól kijövünk, pedig én rák vagyok kos aszcendesnssel, a férjem oroszlán, az aszcendensét nem tudom. Tehát, lesz mivel megedződnöm :) Lehet, hogy később több gond lesz :)
2010. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
9:51es volt:)))) Mivel én vagyok a 9:55ös..de szerintem már rájöttél, hogy valami nem stimmel:))
2010. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
persze értettem:)
2010. jún. 2. 10:30
 9/14 anonim válasza:
Igaz, tévesztettem :) (9:51)
2010. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem a 2 éves kisfiam ikrek/ikrek, és a 9:51-es mintha szóról szóra őt jellemzte volna. Tökéletesen illik rá.

2010. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!