Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha a horoszkópom rák, az...

Ha a horoszkópom rák, az aszcendensem kos, a holdjegyem meg nyilas, akkor szerintetek milyen ember vagyok?

Figyelt kérdés

Írjátok le a gondolataitokat, véleményeteket rólam, kíváncsi vagyok. Nektek tetszik ez a párosítás, mi a jó és a rossz benne?

Ui.: Fiú vagyok egyébként.



2017. dec. 13. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha felhúznak lobbanékony vagy, érzelmeid visszafogottak, de vannak. Okos vagy, szorgalmas. Hmmm.. Kevésbé vagy családcentrikus. Szeretsz bulizni. En személy szerint utálom a kosokat és a nyilasokat is, a rákot viszont szeretem. (Nem megenni😂) sztem amúgy nem a legjobb párosítás...

22L/halak napjegy/rak aszcendens/ vízöntő hold (tudom mennyire érdekelt 😂😂😂)

2017. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Az, hogy milyen ember vagy, neked kell tudnod.

Azt, hogy milyen embernek tartanak, ismerőseid tudják.

Én egyik sem vagyok az idézettek közül.


.

Minden esetre olyan vagy. aki önvizsgálat helyett horoszkópja alapján velünk akarja meghatároztatni jellemét.

2017. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A rakokat nem kedvelem, a tipikus kisebbsegi komplexusukat akarjak palastolni , makacsak, haragtartoak, irigy, feltekeny tipusok. A kosok is makacsok, onfejuek, de legalabb ezt a hatarozottsagot neha kamatoztatni tudjak a celjaik elereseben.

A nyilasok nehezen mutatnak ki erzelmeket, viszont 1000 fokon tudnak egni.

2017. dec. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hiszékeny
2017. dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D-Mano ***** válasza:

Nagy ötleteid, terveid szoktak lenni. Imádsz bulizni.



Párkapcsolatban nagyon buzgón közelítesz a másik felé, szenvedélyesen éled meg az érzelmeidet.


Ha van egy feladatod, gyorsan, praktikusan hajtod végre, de nem rendszerezetten vagy megtervezetten, lehet benne csapongás is, de ez nem biztos.


Könnyen sértődsz, ilyen eseteken hevesen reagálsz. Szinte mindenről megvan a véleményed, azokat szereted is hangoztatni, nehezen vagy meggyőzhető a tiedtől eltérő véleményről, megközelítésről.


Még nagyon kevés tapasztalatom van az asztrológiáról, ezért megtennéd azt a szívességet, hogy 1-től 10-ig lepontozod, hogy szerinted mennyire találtam el?

2017. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát uccsó, az imádok bulizni, és a gyorsan közeledek a másik felé, ezeken kívűl minden tökéletesen rám illik! 10/8-at adok.

Viszont az uccsó előtti leírta a rám legjellemzőbb fogalmat. Elképesztően hiszékeny vagyok, nem értem rendesen a szarkaznust se, általában.

2017. dec. 15. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!