Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek mi az aszcendense...

Szerintetek mi az aszcendense barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudja hány órakkor született, így nem tudja az aszcendensét. Jellemzői barátnőmnek: Nagyon kritikus, mindig a tökéletességre törekszik, okos, szeret beszélni, energikus, érzelmei kissé visszafogottak. Szerintetek?
2017. dec. 13. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én tippem szűz. Esetleg bak.

De a kórházi kartonjában kellene írnia a születési időpontját.

2017. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is Bak vagy szűz a tippem. Viszont azt hiszem, ha nincs pontos idő, hogy mikor született, akkor déli 12 órát kell beállítani az aszcendens kalkulátorokban.
2017. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A napot csak tudod. Menj fel egy aszcendens számító oldalra és írd be a születésnapját óránkénti időponttal, feltételezem pár aszcendensnél nem lesz több.
2017. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legalább annyit kéne tudni, reggel vagy este, mert egy nap alatt végigmegy mind a 12 aszcendens, és bármelyikben lehet születni.
2017. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

En is ilyen vagyok, ahogy a párom is.

En bak vagyok szuz aszcendenssel, parom szuz bak aszcendenssel 😊

2017. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szűz. (szinte egyértelműen)


Még egy adat: nem ő a legnagyobb virtuóz az ágyban, cserébe intelligens és értelmes.


Azzal tudod "simogatni", ha a "gazdag belső életéről és a mély érzelmeiről" beszélsz neki. Ha okosan adagolod, az ilyesmit imádják hallgatni.


Azt véletlenül se mondd neki, hogy: lélektelen, érzelemmentes.

2020. jan. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!