Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos nő és Skorpió férfi...

Kos nő és Skorpió férfi milyen párost alkotnának? Körülbelül hogyan viszonyulnának egymáshoz?

Figyelt kérdés
Elméleti síkon érdekelne a kérdés a két csillagjegy jellemzői alapján.

2017. dec. 16. 13:51
 1/6 anonim válasza:

Az egyik csajom kos volt és később hozzáment egy skorpió pasihoz.


Ezért megnéztem egy könyvben hogy milyen párost alkotnak.


Tehát a kos nő + skorpió férfi párosításra ezt írta a könyv szó szerint: Ennek a két embernek az egyetlen közös tulajdonsága hogy mind a kettő lélegzik.


Egyébként nekem skorpió az aszcendensem és átérzem a dolgot mert a kos nővel eléggé katasztrófális volt együtt lenni, a mindennapi dolgokat tekintve is és az ágyban még annál is rosszabb.


Egy ilyen kapcsolat csak arra jó hogy megtanuld hogy mire nincs szükséged.

2017. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huh, szép kilátások... :D
2017. dec. 17. 00:59
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

csak vicces volt, amikor a kos férfi éppen egy középkorú pasast puszilgatott jobbról balról többszörösen


ha már egyszer hírértéke van

2017. dec. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az igazán sok mindentől függ: személyes szocializáció, értékrend, tapasztalatok, de ha már a horoszkóp szempontjából kérdezed, akkor sem ilyen egyszerű a válasz. Te most a napjegyekre kérdeztél rá, de az aszcendensek is elég meghatározóak lehetnek (sőt életünk egyes szakaszaiban az a meghatározóbb). De ez még mindig csak a jéghegy csúcsa. Szóval ha rám hallgatsz ne kövesd el azt a hibát, hogy ilyenekre alapozol egy kapcsolatot. Ha tetszik és idővel megszereted akkor úgy is dolgotok van egymás mellett. :) Zárójeles megjegyzés: egy skorpió lányka voltam, akinek mesés bika pasit ígért a horoszkóp, meg talán azt hogy a legösszeillőbb páros. Hah! Úgy látszik ritka rosszul sikerült választanom. :D A horoszkóp csak sugallat, de kivételek mindig vannak.

Egyébként meg elvileg a skorpió és a kos nem jön ki jól sem barátságban, sem szerelemben. Hát erre csak annyit, hogy én imádom őket, a legjobb barátnőm is kos és a párom is. :)

2017. dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
# 4/4 - Ha esetleg akarnék se tudnék erre alapozni kapcsolatot és aszcendenst se tudok mondani, mivel fiktív karakterekről van szó :) Épp ezért írtam, hogy elméleti síkon, mert két kitalált személyről van szó, akiket majd egy szintén kitalált, asztrológia-mániás harmadik személy fog így vizsgálni :D
2017. dec. 18. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Forditva tokeletes parositas ^^

(Kos ferfi skori no)

2017. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!