Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tapasztalataitok alapján a...

Tapasztalataitok alapján a Bak férfi mennyire féltékeny és birtokló típus?

Figyelt kérdés
Nekem 2 Bakom is volt, egymás után volt a szülinapjuk, és eléggé birtoklóak voltak,nem hagytak egy srácot sem a közelembe jönni.Nektek mik a tapasztalataitok?

2017. dec. 25. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Böfi
2017. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Bak férfi vagyok, és állítom, hogy a horoszkóp hülyeség. Nem vagyok féltékeny típus, és birtokló se. Nem lehet 12 stílust ráhúzni 7.6 milliárd emberre, vagy ha csak a férfiakat nézzük, akkor 3.6 milliárdra.
2017. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire.
2017. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Egyaltalan nem birtoklo. Inkabb tavolsagtarto
2017. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon es ajandekokkal, penzzel akar megvenni.
2017. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
48%
Nekem a fèrjem bak volt. Hihetetlen birtoklási vágy van a másik iránt,de nem azonnal,èvekkel kèsőbb. Elèggè anyagiasak is. Minden a pènzről szól. Ha van,minden tökèletes,ha nincs,akkor azèrt a másik a hibás. Illetve skizifnèm jellemzi mèg őket.
2018. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Off: Azért mert bakként valami nem illik rad, az nem jelenti azt hogy rögtön hülyeség a horoszkóp, ugyanis nagyon sok más közrejató tényezőtől is függ hogy milyen a szemelyiseged.


On: az én szerelmem bak és igen, birtokló. Nyilván csak magának akar, mert az ő párja vagyok. De ennyi erővel szerintem kapcsolatban jegytől függetlenül mindenki birtokló. Jó esetben nem szeretné ha hátrányt szenvedne valaki más miatt, aki ellenkező nemű.

Hogy féltékeny-e? Azt állítja magáról, hogy ő ugyan nem féltékeny senkire, de ha adnék rá okot, amit természetesen nem adok, akkor biztosan az lenne. Nem tűr pl olyat hogy más férfi lebzseljen körülöttem. Tehát ha tudná vagy észrevenné hogy egy konkrét személy próbálkozik meg egyebek, biztos kinyilvánítaná de ez abból is adódik, hogy nagyon jól tudja milyenek a férfiak, hiszen ő is az. Egyébként is ez a normális egy kapcsolatban, én sem örülnek ha ő lányokkal talalkozgatna vagy jóban lenne... -erről persze mindenkinek más a felfogása.

Ezen kívül a mai napig felhozza gúnyolódva a régi udvarlókat:D de én pont így és ezt (is) szeretem benne.

Viszont ha az utcán mondjuk megnéznek, azt még elviseli, normálisnak tartja a jó ízlés keretein belül..

2018. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon azok

Talán a legjellemzőbb tulajdonság rájuk

2020. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!