Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos férfi mennyire szerelmes...

Kos férfi mennyire szerelmes típus? Vannak érzelmei vagy a gyors hódítás fontos?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy újabb sztereotípia. Minden embernek vannak érzelmei. A különbség csak annyi hogy míg egy halak lassan udvarolva cserkész be addig egy kos nem vár,m nem halogat, a tettek embere.
2013. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyira mint egy pattanás.
2013. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kos férfi vagyok és nincsenek érzelmeim :O
2013. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen
2013. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik Kos ismerősöm fékezhetetlen szexuális trófeák begyűjtésében, még 40-en felül is. Mindkét nemre érvényes ez és mindig többesben gondolkodnak, az aktuális párjukkal.

Érzelmek terén nem értem, hogyan mennyire mély szerelmi indulat vezeti őt az ilyen tettekhez. Eddig két jegyet ismerek, akiken láttam és tudtam, hogy birják az iramot velük: az Oroszlánok és Skorpiók. Viszont az Oroszlán némiképp mélyebb érdelmeit hosszú távon tönkreteszi, a Skorpió pedig a Kost az érzelmi zsarolásokkal és manipulációkkal.

Egyelőre ezeket tapasztaltam, viszont lehet, hogy a többiek találkoztak már igazán mély érzelmű és hős szerelmes Kos-al.

2014. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kos nő vagyok, 40 éves.

Összesen 3 partnerrel volt szexuális kapcsolatom. Pontosabban mindegyik tartós és monogám kapcsolatokon belül. Sosem voltam hűtlen már csak azért sem, mert az erkölcsi felfogásommal össze nem egyeztethető. Ne felejtsük általánosságban a kosok őszinték és egyenes utakon járnak.

Kissé szűknek és kötöttségnek érzem - nem szexuális szempontból magát a párkapcsolatot, de nem szeretnék egyedül sem élni.

Régi kapcsolaimban voltak szexuális fantáziáim más férfiakról, de most nincs. Vagyis gondolatban sem vagyok hűtlen, azt hiszem ezt nem túl sokan mondhatják el magukról. Egy kos is lehet abszolút hűséges!

Viszont a kosnak szexuális hódításra kapcsolaton belül is szüksége van, ő legyen az aktívabb, a domináns, érezze hogy "dolgoznia" kell a partner megszerzéséért. Inkább általánosságban passzívabb partner vonzza.

2014. aug. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Még egy kis kiegészítés a 40 éves kos nőtől:


A szexben is fontos nekem és ahogy tudom, más kosoknak is a spontaneitás. Teljesen blokkol, ha mindennapi szinten elvárják és kell szexelnem, mint "házastársi kötelesség".


Szerintem ez a kos férfiakra is igaz lehet.


A mély érzelmekről annyit tudok mondani, hog . Halak férfi ismerősöm (a nagy érzelmes és érzékeny hírében álló), rendszeresen és titokban csalja a feleségét, és még szerelmes is volt ilyen kalandnál.

2014. aug. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!