Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy hóditsak meg egy bak nőt?

Hogy hóditsak meg egy bak nőt?

Figyelt kérdés
Egy bak nőt szeretnék meghóditani, és szeretnék tanácsot kérni. Már 2 honapja beszélünk neten, és végre találkoztunk is. Egymás szüleit is ismerjük már, de még nem volt köztünk intim kapcsolat. Úgy tűnik, hogy jól alakulnak a dolgok, csak néha elég hidegnek érzem a lányt. (mondta, hogy ő nehezen kezd el ragaszkodni, de aztán hűséges társ, és kérte hogy kicsit vegyek vissza, mert én gyorsabban kezdek ragaszkodni). Én 27 ő 32. Esetleg tudnátok tanácsokat adni hogy mit ne/tegyek a továbbiakban? Köszönöm előre is.

2018. jan. 3. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Pontosan azt tedd amit mond


Bak vagyok

Nekem is nehez az erzelmekkel, tul sokat gondolkodom rajta, lassan fogadok a bizalmamba valakit, nem azert mert bizalmatlan vagyok hanem mert atgondolom ezt.

A szex is hasonloan megy hiaba van kemia meg vágy kell ido mire tenyleges lesz az elhatarozas.

Megis ha ezeket elered akkor komolyan veszem a kapcsolatott es sokat teszek bele azert h mukodjon.

A hideg kimert kulso mogott sokkal tobb szenvedely van mint gondolnad. Csak vard ki.


Szal nyugi nem rohanj mert elijeszted !

2018. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Én is bak vagyok de totál más.Közvetlen, könnyen barátkozó, mindenre nyitott.

Ne a horoszkópja alapján fogj hozzá.

Elmondta, hogy lassíts, tedd azt.

2018. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is bak vagyok, és szintén nem ilyen.

Hülyeség ez az egész.

2018. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Ha tipikus bak azt csinald amit mond! Illetve olvass utána a bak nők jellemzői el.(de ez csak a napjegy az ascendens is szamit!)

Két bak not ismerek, sok türelem kell hozzajuk, nehezen nyílnak meg, és nagyon nagyon bizalmatlanok. Tilos őket barmi fajta kellemetlen helyzetbe hozni, inkább kerülni kell ha esetleg valami nagyon szxrul is elsulhet.

Bajom nincs velük, én nagyon közvetlen vagyok, mosolygos vagyok elbeszelgetek bárkivel köztük Veluk de szamomra túlontúl lassuak! Ez vegett szorosabb barátság nem igazán alakulhatna ki köztünk sajnos.

2018. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Úgy érted, hogyan hódíttasd meg vele magad? XD
2018. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen...komoly kapcsolatot szeretnek vele
2018. jan. 4. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!