Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Fekete özvegy" típusú idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fekete özvegy" típusú idősebb nőt, hogy hódítsak meg? Komoly tanácsok kellenek? 25/F

Figyelt kérdés

Nagyon bejön egy idősebb 43 éves (mondhatjuk nyugodtam milfnek) nő. Elég annyi, hogy 20 éveseket megszégyenítő külseje van, hogy régen milyen bomba lehetett bele sem merek gondolni. Arcra irtó szép fiatalos kb angelina jolie szintű nem kamuzok, csak szőke. A teste is jó, nincs elhízva, formás. Ezenkívül nagyon okos nő, talpraesett, kemény. Kb én is ilyen feleségről álmodoztam csak ugye fiatalabbról. De engem nem zavarna a kora, hajlandó lennék vele komolyan kezdeni. Mi munka kapcsán találkoztunk, mert a nő valami jogász féle de kb ez csak hobbi neki mivel mondták, hogy volt neki férje aki több mint 10 éve meghalt valami autópálya balesetben külföldön mert nagyon gazdag volt, voltak cégei és hát ugye elég sok pénzt hagyott hátra, még most is simán abból él szerintem. Szóval a nő elég főnyeremény ilyen szempontból.


Aztán egyik munkatársam ismerőse mesélte, hogy nagyon kiakadt a nőci, meg majdnem a gyereküket (egy kb 18 éves lány de ő nem néz ki olyan jól) is elvették tőle mert majdnem beleőrült, hogy meghalt a palija mert szerette. (Ez mondjuk para, meg hát szomorú) Viszont ez az ismerős mondta, hogy annak ellenére állítólag szokott pasizni csak adja az elérhetetlent.


Meg az ismerősöm ismerősének a főnöke meg is dugta, többször is, ez tuti állítólag. Szóval ezek ellenére bejön, tényleg nagyon rendes meg okos még a külsején felül. Én már “enyhén” próbálkoztam nála akkor úgy láttam vette a bókokat, kedves volt de semmi extra. Mondjuk ahogy rám néz sokmindent elmond azt nem lehetne leírni, szerintem benne lenne, mert jól nézek ki, jó testem van, jó munkám stb. A korombeli lányok full komolytalanok ehhez a nőhöz képest, nagyon őrjítő. Az mondjuk aggaszt, hogy ugye nem ment férjhez meg nem volt kapcsolata sem ugye a férje után szegénynek, de mondom állítólag benne van ebbe abba.


Nekem még ez is jó opció lenne, de inkább meghódítani szeretném, szerintem igazi jackpot több szempontból is. De instagramozik, meg jár ide oda a barátnőivel, mindig utazgat szóval van benne életkedv. Velem meg ugye mindig kedves, mosolyog, egyszer mondta, hogy jól áll az ingem stb, szóval ez megvan.

De innen hogyan tovább? Erre kellenének tanácsok nekem.



2017. dec. 6. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
De cuki vagy. En 10 evvel fiatalabb vagyok a kiszemeltednel, de nem nagyon allnek szoba egy 25 evessel. Szerinted kellenel neki? Ugy ertem benne lenne egy kapcsolatban ekkor korkülönbseggel? Ha igen kerdezd meg meghivhatod e valamikor egy kavera. Meglatod mit reagal.
2017. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Általad leírt nőhöz hasonló vagyok, legalábbis a sorsunk/korunk hasonló, bár az előnyös külsőm azért nem hasonlít Angelina Jolie-ra.


Tehát: fiatalon halt meg a férjem, a gyerekemmel maradtam egyedül, aki fiú ugyan, de szintén a nő lányához hasonló korú.


Már előre leszögezem: az,hogy tutira ezt, vagy azt mondják Róla, még véletlenül se hidd el, annak fele sem igaz.Egy ilyen nő magánélete tabu, sosem fog kiderülni kivel került ágyba - ha így történt.


Aki átélt hasonló tragédiát más értékrenddel nézi az életet. Egyébként is ahogy leírod egy komoly egzisztenciájú, megfelelő anyagi háttérrel rendelkező nő, aki boldogul egyedül is az életben, bár valószínű egy számára megfelelő kapcsolattól nem zárkózna el.


Azt viszont nem hiszem,hogy Benned találná meg azt, akivel szeretné az életét tovább folytatni. Félre ne értsd, valószínű,hogy jó pasi vagy,értelmes lehetsz, biztos szimpatikus is vagy Neki, ha kedvesen megdícsérte az inged, de ez a nő a férjéhez hasonló karakterre vágyik, ha vágyik.


A leveledből nem tudom kideríteni,hogy Téged a külseje,vagy anyagi háttere, az egzisztenciája (ha "jogász féle")vonz.


Az ilyen típusú nő szinte minden pasinak bejön,kortól függetlenül, ezen nem csodálkozom. De nagyon ne éld bele magad.

2017. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Tanács... Tapasztalat... Az ilyen nő kifacsar és kiköp és utána lábra nem bírsz állni.

Csak azért mert ennyire komolyan gondolod.

43 éves, ő nem is akar kapcsolatot valószínű (tőled tuti nem), max szexelni párszor.

(Ráadásul aki 43 évesen egyedül van, ott gond van. Le is írtad, meghalt férj. Nem tudhatod mennyire szerette, mennyire van túl rajta stb. Nyilván a szex kell neki, a leírtak alapján nem is akárkivel.)


Tanács. Beszélgess vele, tegyél kétértelmű célzásokat. Fel kell kelteni az érdeklődését. Legyél pozitív, jókedvű, magabiztos... Vedd fel vele te a kapcsolatot és kezdeményezz.

Legyél őszinte, ne hantázz. Ezek a nők kiszúrják, méghozzá k..va gyorsan.


Ha össze jött, tedd össze a két kezed. Akkor pláne, ha komolyan gondolja.


Azért azt ne feledd, nála nemsoká klimax, érzi hogy idősebb lesz.

Akármilyen jól tartja magát, a ruha alatt nem lesz ugyan az.

Gyakori a féltékenység ezekben a kapcsolatokban, a nő részéről.

Lesz vajon közös pont? Jövő?

Anyucid akar e majd lenni, vagy a párod?


Ezek némelyike vicces lehet, de nagyon komoly. Én 5évig voltam dettó ilyen típusú nővel... Én 30, ő most 42.

30F

2017. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi hasznos válaszokat! 2-es igazából lehet mind a három dolog bejön benne, a külseje a személyisége meg nyilván az életszínvonala se semmi, tehát ez is egy szempont nem fogok hazudni. Ha benne lenne tényleg komolyan gondolnám vele. Most azt, hogy milyen karakter volt a férje azt nemtudom, fogalmam sincs. Dehát csak túl van rajta már nemde? Szerintem illene hozzá egy fiatalabb pasi, szerintem nincs ezzel gond, remélem ezt ő is így gondolja, de tudom, hogy sokat kéne bizonyítanom. Csak nem akarom azt amit a 3as írt, hogy szarul járjak, mert mondjuk beleszeretek ő meg megszivat majd.
2017. dec. 6. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:

3as vagyok. El fogja mondani mit akar, milyen kapcsolatot.

Csak egy dolgot jegyezz meg, ezen nem fog változtatni, akármennyit is tepersz. Így megkíméled magad.

2017. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!