Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfi ikrek nővel âllítóla...

Bak férfi ikrek nővel âllítólag nem illik össze. Meg tudjátok cáfolni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jó kapcsolat nem a horoszkópoktól fog függni.


Amúgy én ikrek nő vagyok. A férjem Bak volt. Hamar elváltunk. Ma sem értem miért is jöttünk össze annyira nem is illettünk egymáshoz.

2018. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg. Pista bácsi bak, Rózsika néni meg ikrek, és 50 éve együtt vannak boldogságban, szeretetben.
2018. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2018. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Eh, az nem az első oldal amit belinkeltem.

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszk..

2018. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mások szerint állítólag jól összeférnek.

Meg tudod erősíteni?

2018. jan. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lszarjuk
2018. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1-es Mennyi ideig voltatok együtt? Született gyermeketek?
2018. jan. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Mester8 válasza:

Szia!

Hülyén tetted fel a kérdést, sajnos nem értessz hozzá látszik, elnézem neked..

De a lényeg nem két bolygón fog mulni.. hanem empátia, sors, egymás elfogadása.. szóval ennyi adatból azt tudom mondani hogy biztos vki összeillik vki meg nem.

Amugy a Bak céltudatos az Ikrek meg légies szellemi beállítottságu.. de mondom ez igy kevés.

Kérdeztem csajtól hogy Exed milyen volt. mondja Bak. Mondom neki na mesélj róla mondjál pár jellemzőt..

Kiderült hogy hiába Bak a Napjegye, totál halak vagy mérleg beállítottságu a csávó. SZóval egész képletet kellene vizsgálni.

Ezt ugy képzeld el hogy a Napjegy kb 20% az Aszcendens kb 40% igy 60% nagyjából a személyiség, de közben sokat dob a latba a rejtett aszcendens, a beállítottsága tipusa, és a sorsa, mert a sorsesemények visszahatnak a személyiségre.

2018. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki, hogyha vonzódtok egymáshoz, aztán majd kiderül; én nem értek hozzá, de lehet, hogy pont ti lesztek a kivételek!:) Szóval ezért nem összejönni valakivel, akivel láthatóan odavagytok egymásért, hülyeség lenne.:) Úgyhogy ne aggódjál , ne gondolkodj rajta, csak csináld , ahova a szíved hajt!:)
2018. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

A mostani barátom bak. Előtte szinte csak ikrekkel próbált kialakitani komoly kapcsolatot. Nem ment. 2 hónap után általában megromlott a dolog.


Pedig neki ikrek az aszcendense. Most viszont ő maga is meg van lepve hogy mi ilyen jól megvagyunk. Az én jegyem szűz, mérleg ascendensel.


De amúgy nem kell szentíráskent tekinteni ezekre a jellemzesekre. Sok más dolog is befolyásolja :)

2018. jan. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!