Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz jegyű férfi általában...

Szűz jegyű férfi általában mennyi idő után veszi észre azt, hogy a Vízöntő és/vagy Ikrek nők legtöbbször félrevezetik, kihasználják és bolondját járatják vele?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a Szűz férfi is sokszor kihasznál másokat, viszont a Vízöntő és Ikrek manipulációi nekem már eléggé furcsák.

Köszönöm a válaszokat.



2017. jún. 20. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem egy igazi szűz férfit nem lehet manipulálni, annyira határozottak, magabiztosak.
2017. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%
A szűz jegyűeket a legnehezebb félrevezetni, a vízöntők pedig soha nem vezetnek félre senkit. Az ikrekre sem jellemző. Nem tudom, honnan veszed ezeket, amit megkérdeztél.
2017. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont hogy a vizonto illetve az ikrek akik játszanak sokszor az emberekkel illetve dolgokkal. Akik telibe megmondják a dolgokat azok oroszlan kos jegyuek. Elborul az agyuk és már mondjak is.

Azt h mikor veszi eszre bárki ha szórakoznak vele nem a horoszkóptol fog függeni bármennyire is hiszek az ezoterikus dolgokban ez hulyeseg.:-)

2017. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!