Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » BAK nő tényleg nem tudja...

BAK nő tényleg nem tudja kimutatni az érzéseit?

Figyelt kérdés
Olyan férfiak válaszát várom, akiknek a párjuk, feleségük BAK jegyben született. Milyen tapasztalataik vannak az érzelmekkel kapcsolatban? Tényleg nem tudják kimutatni az érzelmeiket? Nem érzitek úgy, hogy többet adtok a kapcsoltba, érzelmileg, mint amit kaptok?

#nő #bak #érzlemek
2018. jan. 17. 10:46
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%

Ez badarság!

Az én párom BAK, és imádjuk egymást.

Szeretem ahogy hozzábújik, tűz és víz vagyunk.

Én mérleg, nyugodt, Ő pörgős.

2018. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
46%
Ezt a kérdése az ezotéria kategóriában tedd fel, majd ott válaszol a többi agyhalott, aki hisz a horoszkópokban.
2018. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ez nem horoszkóp kérdése, hanem tapasztalati kérdés, azért tettem ide. Nem érdekel hogy mit ír a horoszkóp csak, hogy mik a tapasztalatok. Az én párom egyáltalán nem pörgős. Legikabb otthon szeret lenni, de szereti a jó programokat, de nehezen mozdul ki. A munkája sokat stresszeli. Mondjuk nem vagyunk már húsz évesek. Nyilván életkortól is függ.
2018. jan. 17. 11:06
 4/28 anonim válasza:
12%

1# voltam.

Én sem vagyok mai gyerek, sok éve élünk együtt, és a Feleségem pörgősségére az energikusságot értem. :)


2#:

Ez nem csak ezoterika, hanem csillagászat, fizika, és kémián is alapszik.

Nem érzem magam ezoterikus agyhalottnak, de hiszek az egyes csillagjegyekben születettek azonos alaptulajdonságaiban, és ez tapasztalat.

2018. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
33%
Szerintem sok nő nek tudja kimutatni,nem csak a bakok
2018. jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
30%

Ha nem horoszkóp kérdés akkor minek tetted fel ide.

Nagyon beteges dolog így általánosítani.

2018. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Azt hiszem azt, hogy miért ide tettem, már leirtam. Ha nem tudod értelmezni, akkor leirom megegyszer!


NEM A HOROSZKÓP ERDEKEL, HANEM A TAPASZTALAT! ÍGY ÉRTED?

2018. jan. 17. 12:21
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

A szeretet nem tudja kimutatni. De a haragot, irigységet azt annál jobban.

Nem véletlenül lett ex.

2018. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért került ide, mert a felnőtt párkapcsolatok _ szerelem kategóriába küldtem be a kérdést emlékeim szerint.
2018. jan. 17. 12:42
 10/28 anonim ***** válasza:

Tapasztalat:

A páron Bak ( jan. 8.) - nála érzékenyebb, érzelmesebb, empatikusabb embert nem ismerek. Nem csak tudja, de nem is fél kimutatni az érzéseit. Sőt, sokszor éppen az a baj, hogy elrejteni nem tudja őket.

2018. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!