Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom fél kimutatni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom fél kimutatni az érzéseit! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve együtt vagyunk, de még mindig szégyenlős előttem. Amúgy más téren nagyon aranyos, rengeteget segít, törődik velem a mindennapi életben, de ha arról van szó, hogy bújjon hozzám, vagy ilyesmi magától sosem csinálja, nekem kell kezdeményezni és nem is viseli el sokáig. De pl. szex közben imád hozzám bújni, meg akkor mikor már alszom. Nem egyszer keltem fel arra, hogy átölel gyengéden magához szorít, simogatja a fejem, puszilgat, de mikor rájön, hogy felébredek akkor abbahagyja. Volt olyan, hogy reggel megemlítettem neki a dolgot, és a reakció erre: "Nem lehet, hogy álmodtál?" - mindezt zavarba jött arckifejezéssel.

Szerintem azért ilyen, mert az előző barátnője nem szerette, aztán el is hagyta másért, és szerintem fél, hogy én is elhagyom.

Mit tehetnék? Örülnék, ha nem lenne szégyenlős előttem.



2016. nov. 19. 02:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Legy turelmes es nyilt. Mutasd,h megbizhat benned. Akit elhagytak,nehezebben tud kotodni. Meseld el ,mit csinaltal aznap. A barataidnak mutasd be. Ha Te olelgeted,csokolgstod,elobb-utobb o is felenged.

N

2016. nov. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes és beszélgess vele de ne erőltesd mindig apránként. Az ilyen emberekhez idő és türelem a kulcs.
2016. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Sok családban sajnos még ma is dívik, hogy egy férfi ne mutassa ki az érzéseit, érzelmeit, mert az a gyengeség jele.
2016. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd az màr jó jel ha egy csalódott pasi tud ölelgetni meg ilyenek sztem szépen lassan felfogengedni és majd kinyilik csak neki sok idő kell hozzà !Van ilyen de ölelgesd te is és éreztesd vele hogy megbízhat benned te nem hagyod el.
2016. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyik nap kijött belőle. Este tök random kijött rajta az érzékeny oldala, és azt mondta, mindig velem akar lenni, és hogy ne dobjam el. Fél ettől, annak ellenére, hogy nap mint nap éreztetem vele, hogy engem rajta kívül más férfi nem érdekel és hogy tényleg szeretem. De ez már haladás, hogy erről tudott velem beszélni. Azt hiszem jó úton járok.:)

2016. dec. 29. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!