Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ennyire kettős személyiség az...

Ennyire kettős személyiség az ikrek csillagjegy?

Figyelt kérdés
Vagy két évvel ezelőtt olvastam véletlen a neten, az ikrek jegyről. Azt írták, h kettős személyiség. És ez segített illetve rádöbbentem, hogy én is ilyesmit érzek magamban. Az egyik részem minden feladott. A másik álmodozó, reménykedő volt. Sokáig vívott bennem egymással ez a kettő, de győzött a mindent feladó. Sokáig tartott engem a pozitívabb részem, de már elhalt teljesen. Már semmi nem érdekel.

2018. jan. 19. 11:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Csodálkozom, hogy ezt a kérdést nem én írtam ki.
2018. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nyilván akik nem éreztek még hasonlót, ki fognak röhögni. De én valóban átéltem ezt.
2018. jan. 19. 12:09
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ez hülyeség. Bennem is van ilyen kettősség erősen. És nem vagyok ikrek. ;)
2018. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
én is úgy gondolom ez csillagjegytől független.
2018. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
na akkor már nem vagy kettős - akkor már nem is vagy ikrek-bikrek.. Egyébként majd elmúlik, kimászol ebből a mélypontból. Az ikrekre inkább az jellemző, hogy kérdeznek - sokat, választ sem várva sokszor - és abból tanulnak, ahogy maguk megfogalmazzák a kérdéseket. Játékosak, gyorsak, levegősek, és ha szorgalmasak, jól haladnak valamilyen kifejezésmódban, hangszeren virtuózzá válhatnak- pl Kocsis Zoltán tipikus ikrek volt. Te milyen kifejezésformát gyakorolsz?
2018. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Én ikrek vagyok, de úgy döntöttem átoperáltatom magamat valami jobb csillagjegyre, mert ezzel mindenkinek van valami baja.


Egyébként nem, nem az ikrek az ilyen, hanem az ember maga. Két "személyiség" az kutyafüle sokkal többel szokott egy átlag személy viaskodni.

2018. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ez nem a csillagjegytől függ, hanem ez mindenkiben megtalálható. A jó és a rosszal mindenkiben megtalálható.



A két farkas (tanmese)

Egy este az öreg cherokee indián két farkasról mesélt unokájának, melyek minden emberben harcolnak.

Így szólt: "Fiam, a harcot két farkas vívja, mely mindegyikünkben benne lakozik.


Image by Nikki Burr, www.deviantart.com


Az egyik a gonosz.


Ő a harag, az irigység, a féltékenység, a gondok, a fájdalom, a mohóság, az arrogancia, az önsajnálat, a bűn, az előítéletek, a kisebbségi érzések, a hazugságok, az álszentség és az egó.


A másik a jó.


Ő a boldogság, a béke, a szeretet, a remény, a vidámság, az alázat, a jóság, a jóakarat, a rokonszenv, a nagylelkűség, az egyenesség, az együttérzés és a hit."


Az unoka pár percig eltűnődött nagyapja szavain, majd megkérdezte:

"Melyik farkas nyer?"


Az öreg indián ezt válaszolta:

"Az, amelyiket táplálod."

2018. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Ikrek vagyok, képes vagyok egyszerre sírni és nevetni ha sírás közben beüt valami vicces; tudok egyszerre meghatódni valami zenén és közben összeszorul a szívem -ha annyira a magaménak érzem, tudok azonosulni a tartalmával; tudok egyik pillanatban sírni, másikban nevetni; tudok egyszerre undorodni valakitől miközben sajnálom, itt személyiségre gondolok, bár külsőleg is megállja a helyét ez, hogyha belegondolok; és mindig az érme mindkét oldalát is figyelem. Pl ha nem jó arc valaki, akkor mitől lehet ,mi válthatta ezt ki nála.
2018. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mindig olyanokat írnak a horoszkópokba, ami a legtöbb emberre érvényes. Ez is ilyen. Persze, hogy megdöbbensz, ha a saját csillagjegyednél azt olvasod, ami rád jellemző, aztán elkezdesz hinni benne, és ilyen hülye kérdéseket teszel ki, meg azt, hogy " az ikrek és a bak csillagjegyből jó kapcsolat lesz?".
2018. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mi van nagy okosok? Semmit nem írhat ki az ember hogy ne támadnátok be! Olyan utálatosak vagytok!
2018. jan. 19. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!