Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A halak férfiak tényleg...

A halak férfiak tényleg sértődékenyek?

Figyelt kérdés
Nem bocsájtanak meg? Hogy lehet őket kiengesztelni?? Megismertem egy halak jegyű pasit aki megvan sértődve rám és nem akar velem beszélni. Pedig én skorpió vagyok és a horoszkóp szerint összeillünk.
2018. jan. 28. 15:11
 1/7 anonim válasza:
Horoszkóp szerint lehet,de a valóság szerint nem.Ez van.Ha nincs türelmed hozzá,szólok,csak rosszabb lesz
2018. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem vagyok sèrtődèkeny,de most már hagyjál bèkèn...😂
2018. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A pasik sértődékenyek.

Az, hogy ki milyen csillagjegyű, hagyjuk.

2018. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor, ha valaki nekik nem tetsző dolgot mond róluk, vagy tesz nekik.

Dicséretre pl. nem sértődékenyek.

2018. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen
2018. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Miert akarod kiengesztelni? Egesz eleteden keresztül vagy ameddig vele vagy ezt fogod majd jatszani ? Őnagysaga megsértődik te meg engeszteled? Tipikus halak viselkedés akar ferfi akar nő. Amugy jopar ismerősöm halak jegyű és hid el jobb elkerülni őket, igen fárasztóak, kihúzni belőlük valamit, hogy mi bajuk, hogy erzik magukat lehetetlennel, idegösszeroppanasal akarod vegezni akkor nyugodtan tartsd vele a kapcsolatot
2018. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a horoszkóp alapján kell eldöntened, hogy összeilletek-e. Én nem hiszek ebben, de halak a jegyem és nem vagyok sértődékeny, de ha mégis az vagyok nagyon könnyen megbocsátok.
2018. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!