Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek-ikrek nő és férfi...

Ikrek-ikrek nő és férfi összeillik?

Figyelt kérdés
Mennyire működőkèpes egy ilyen kapcsolat? Hogy a jönnek ki egymàssal?

2018. jan. 30. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
ikrek-ikrek. Az már négy ember. Nagy buli lehet.
2018. jan. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szegény én hogy elhittem hogy kapok legalabb egy èrtelmes vàlaszt itt de úgy tűnik ilyen az oldal színvonala
2018. jan. 31. 07:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ikrek lány vagyok. Nem járnék egy másik ikrekkel. Nem bíznék benne. És nem tetszene, hogy olyan mint én. Belőlem csak egy legyen egy kapcsolatban. :) Inkább olyat választanék, akit lenyűgöz a személyiségem, mert számára ismeretlen.

Ettől függetlenül működhet, mert egy ikrekkel könnyű kijönni. Csak nagy rá az esély, hogy nem hűséges típus. Szeret játszani (másokkal is).


Nem minden ikrek jegyűre igaz a leírás, nem kell megsértődni... :)

2018. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim épp ilyen párosítás és folyton veszekednek egymással! :)
2018. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En ikrek nö vagyok, a parom is ikrek. Nem unatkozunk....van minden, hideg-meleg, siras-nevetes, beke-haboru, presztizsvitak, humor. Harmonikusnak nem mondanam a kapcsolatunkat, de nagyon erös a kötödes. Az ikrek temperamentumunk altal nem epp ingerszegeny az eletünk, de tüzbe mennenk a masikert.
2018. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szia. Én egyszer, nem is olyan régen belemnetem egy ikrek "férfival" egy kapcsolatba. Mézesmázos szövegek, jo szex, sok veszekedés. Arrol ne is beszéljünk h megcsalt. Az ikrek tud hűséges lenni ha nagyon szerelmes.. Én az voltam, ő nem.


Én csak annyit mondok, hogy NE tedd!

2018. máj. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem mérleg jegyű emberként, azaz én nem vagyok ikrek, hanem mérleg jegyű vagyok, de nekem egy ismerősöm ikrek jegyű és totál rá is illik a csillagjegye, meg egy másik ismerősöm, aki kos és rá is ráillik a csillagjegye.


Szerintem akire totálisan ráillik a csillagjegye, annak az aszcendense is ugyanaz lehet.

De nem biztos, csak én erre is tudnék gondolni.

2022. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!