Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy kos lány/nő és egy ikrek...

Egy kos lány/nő és egy ikrek fiú/férfi összeillik?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy akinek volt már tapasztalata ebben a 2 jegyben, ők mit mondanak.. Milyen lehetne a kapcsolatunk? Én kos vagyok, a fiú ikrek. Mit gondoltok? Bővebben fejtsétek ki, előre köszönöm!

2012. nov. 11. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ikrek vagyok.És azt mondom,nagyon vigyázz az ikrekkel,mert kettő is van belőlük!
2012. nov. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Haha:D De tényleg.. működne a kapcsolat, vagy nem?
2012. nov. 11. 00:35
 3/5 anonim válasza:
Én is kos vagyok, és a barátom ikrek:) Furi. Mi jól megvagyunk, kedves, bár valóban, kicsit mintha kettős lenne..://
2012. nov. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól kijönnek, mert ha a kos felökleli az egyik ikret, még mindig ott a másik.

Egyébként ez nem a horoszkópon múlik, két kos is lehet teljesen más...

2012. nov. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nálunk pont fordítva van, én vagyok ikrek (lány), a férjem kos. Mi elég tipikus jegyűek vagyunk, de ez nem mindenkinél van így, a horoszkóp elég komplex dolog, ha valaki komolyan foglalkozik vele.

Izgalmas, néha parázsló a kapcsolatunk, de legalább nem unatkozunk. Néha 2 dudás egy csárdában hangulat van, mert nehezen engedünk az igazunkból. Az ikrek nem egy hűséges típus, ezt talán te is tudod. Fontos számára az intellektuális összhang, azaz hiába nézel ki jól, ha nem tud veled jókat beszélgetni is. Sok kalandra és változatosságra van szüksége egy tipikus ikernek.

Szerintem jó kapcsolat, nem langyos víz.

2012. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!