Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek a lány skorpiò...

Szerintetek a lány skorpiò és a fiú vízöntö összeillenek a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. febr. 8. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Aszcendens, Hold, Vénusz? Mars? Ezek is jelentősek egy párkapcsolat szempontjából.


Másrészt az egy dolog, hogy mondjuk Skorpió a napjegyed, ha a képletedben mondjuk a Mérleg van túlsúlyban, akkor sokkal inkább Mérlegként viselkedsz, mint Skorpióként.

2018. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A horoszkóp ott dől meg, hogy nekem ikertestvérem van, tehát egy jegyben születtünk. Mégsem szerettünk bele soha ugyanabba a fiúba (szerencsére) és mindketten teljesen másokhoz vonzódunk. Én összeillek a párommal, ő már kevésbé illene össze vele, ahogy én sem tudnám elképzelni magamat az ő párjával.
2018. febr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jujj nehogy!

Szexben tökéletes és elsöprően szevedélyes, de kapcsolatban egy merő rémálom. 8 hónapig volt vízöntő pasim ki is készített idegileg...

Egy skori lány.

(Ui.: Ha elég türelmes vagy inkább Bak-ot ajánlanék mert kioltja a skorpió hevességét, ha pedig extrémebbre vágy kalandokkal stb. akkor Kos(bár valaki szerint elég necces és, hát van benne valami()

2018. febr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát több mint 1 éve egyutt vsgyunk el is jegyzet es nagyon szeretjük egymást és nagyon figyelmes.Igaz hogy nagyon sokszorössze veszünk meg sok értelmetlen dolgon veszekszünk meg sokszor szét mentünk már.rengetek mélypont volt a kapcsolatunkban és még lesz is de tudom hogy minden akadályt le fogunk küzdeni mert igazán szeretjük egymast és egyutt akarunk közös jövöt
2018. febr. 15. 07:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Becsulom a kitartasod :)

Velunk is hasonlo dolgok voltak.

Csak nekem azt tette be a dolgokat h ripityara torte a telefonom.

(Tudom ez nem nagy dolog de hidd el a sok rosst utan felrakta az i-re a pontot)

Sok boldogsagot nektek es legy eros💋

2018. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük :)
2018. febr. 15. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!