Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Él (t) valaki szűz lány -...

Él (t) valaki szűz lány - nyilas fiú párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Milyen volt a kapcsolat? Miért és mikor szakítottatok? Szerintetek érdemes megpróbálni? köszi mindenkinek és bocs a sok kérdésért
2011. máj. 6. 17:59
 1/6 anonim válasza:
lehet nem sokat segítek, de jó ha tudod, hogy a szűz lányokkal vigyázni kell nagyon! érzéketlenek egy kicsit...
2011. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Soha ne befolyásolja a párválasztásod a horoszkóp!!!

El fogsz gyalogolni a nagy lehetőségek mellet, a horoszkóp szerint nem illetek össze.


Én nyilas lány vagyok, a férjem szűz, és tizedik éve vagyunk együtt. Kiegyensúlyozott, normális, szeretetteljes kapcsolat, minden téren jól kijövünk.


Pedig a horoszkóp szerint nem lennénk jó páros. Ennyit erről. :P

2011. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is pont így vagyunk, én szűz vagyok, a párom pedig nyilas, már több mint 3 éve vagyunk együtt. Nm mondom, hogy minden tökéletes, de elvagyunk.
2011. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beyoncé & Jay-Z! És már mióta együtt, vannak és milyen szépek együtt...!! :) Amúgy azt mondják, hogy összeillik a két jegy, bár én se Nyilas nem vagyok, se Szűz... :)
2011. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha érdekel, itt egy párkapcsolati elemzés:)

Egyáltalán nem illenek össze: nem egy nyelven beszélnek, nem azonos az értékrendjük. Nehezen jönnek ki egymással. A Nyilas nagyvonalúsága és a Szűz aprólékossága legalább annyira nehezen hozható közös nevezőre, mint a Nyilas bohém, társaságkedvelő természete a Szűz zárkózott, szőrszálhasogatón aprólékos precizitásával. A Nyilas túlzott optimizmusa, játékossága a Szűz szemében az állhatatlanság, a megbízhatatlanság jele. Ha mégis beleszeret, akkor azt fontolgatja, hogy majd jó útra téríti, megneveli a párját. Ami persze sosem fog sikerülni. A pontos napirend szerint élő Szűz a Nyilas mellett örökké bizonytalanságban érzi magát. Társa ugyanis gyakran megfeledkezik a közös programokról, vagy egyedül csinál programot, és még hazatelefonálni is elfelejt. A Szűz ilyenkor vagy valamilyen betegségbe menekül, és úgy próbálja felébreszteni párjában a lelkiismeret-furdalást, vagy egyszerűen kizárja a lakásból. Az egyetlen dolog, amiben viszont mindketten azonosak, hogy szívesen (és élesen) kritizálnak mindent és mindenkit, miközben a legenyhébb negatív megjegyzést is azonnal halálos sértésként fogadják. Ha tehát véletlenül mégiscsak összekötnék az életüket, szinte hetente halálosan meg fognak sértődni valami miatt. Szóval, ebből a találkozásból rövid távú, kíváncsiságra épülő kapcsolat lehet, de sírig tartó szerelem alig.

2011. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én nyilas vagyok(lány), a párom(fiú) szűz.

Amit az előző írt, az 90%-ban betalált.Nehéz kijönni egymással, de nem lehetetlen, 5 és fél éve vagyunk együtt.Bár egyre nehezebben viseljük el egymás "hibáit".

2011. máj. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!