Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz csillagjegyű nőkről mi a...

Szűz csillagjegyű nőkről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Főként azok véleményére vagyok kíváncsi akik kapcsolatban vannak szűz csillagjegyű nővel. Milyenek egy kapcsolatban? Saját csillagjegyeteket is írjátok mellé. :)
2018. márc. 9. 06:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Dolgoztam egyszer egy ilyen nővel - így én csak ez alapján tudom jellemezni -, szuper személyisége van. Figyelmes, okos, tud gyengéd is lenni, amúgy pörgős, figyel a részletekre, de hajlamos a szétszórtságra. Ha kell, ki tud állni az igazáért. Akiket megkedvel, határozottan raszkodik hozzá. (F, Rák horoszkóp, Szűz aszcendens, Hold a Halakban).
2018. márc. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Egy akaratos csökönyös szamár,aki másnak a véleményét nem bírja elfogadni és csak az jó amit ők gondol
2018. márc. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Előző vagyok

pl unokatesom egy csupaszív csupa lélek lány egy ártatlant kisangyal


A másik aki szűz csillagjegyű akit irtam az is uncsitesom

És ők testvérek

2018. márc. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi jöhetnek még :) szűz vagyok es igazából érdekel ki hogy látja őket. És ebből mennyi igaz rám.


Egyébként az első válaszoló leírása teljesen passzol rám.


A második válaszolónak is részben igaza van igen néha megesik hogy nagyon ragaszkodom a véleményemhez. De ez szitu függő.

2018. márc. 9. 08:15
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem, túl nagyok az elvárásaik önmagukkal és másokkal szemben is. Önmagukkal szemben azért (szerencsére) szigorúbbak, ez lehet az oka annak, hogy sokszor elégedetlenek a külsejükkel, vagy a képességeikkel.


Túl "csípős" a nyelvük, folyton kritizálják az embert, sokszor észre sem véve azt, hogy esetleg megbántották a másikat.


Hajlamosak a túlzott "agyalásra". Sokszor előreszaladnak egy gondolatmenetben, majd másokkal kapcsolatban negatív (sokszor hibás) végkövetkeztetést vonnak le.


Folyton hibát (és hibást is) keresnek a környezetükben, még akkor is, ha a dolog olyan banális, hogy említésre sem lenne méltó.


Egész nap pörögnek és kifejezetten zavarja őket az, ha a másik szeretne egy kicsit lazítani.


Vannak azért jó tulajdonságaik is.


Őszinték és (általában) odaadóak is.

Háziasak, szeretnek takarítani.

Jó a logikájuk, gyorsan átlátják a legbonyolultabb helyzetet is.


Persze, a különböző bolygóállások és fényszögek lágyíthatják az asztrológiai képletet.

2018. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Az 5. válasz nagyon hasznos!


Nálam Szűz érdekeltség csak annyi, hogy a Holdam ott van, erősen érzem a jelenlétét.


Állandóan takarítok, mindent rendszerezek (pl. iratok, számlák - időrendi sorrendbe kibocsájtótól függően, számítógépen mindennek külön mappa, fájlév szigorúan meghatározott formában...). Ha valaki ebbe a rendszerbe "beleköp", akkor morcos leszek, de dolgozom az elfogadáson. A rend az csak a saját rendem lehet :). Állati őszinte vagyok, nem tudok hazudni. Milliónyi készpénzt is rám lehet bízni megőrzésre, biztos úgy adom vissza, ahogy kaptam.


Imádok szimatolni. Mindent, ami új...papír, tusfürdő, sampon, parfüm, ruha...bármi. Az illatokra érzékeny vagyok.


Finnyás dolgaim is vannak, pl. mindig kezet mosok. A hajszálakat, még a sajátomat is, utálom látni a földön véletlenül elhullott formában.


Porszívózás naponta, felmosás előtt és felmosás után is.


Sok elvárást támasztok magammal szemben, amin szintén dolgozom.


Előbb a munka, aztán a szórakozás. Ez a kedvenc mondásom. Amit nem szeretek:


No többek között ilyen lehet egy szűz érdekeltséggel élni :). Bak társam elfogadja minden mániámat, mert nem megyek velük az agyára.


De sok minden számít még. Ahogy az égitestek viszonyulnak egymáshoz a születési képletben. Egy szűz is lehet koszfészek, ha olyan fényszögei vannak :).

2018. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hopp. Az "Amit nem szeretek"-et elfelejtettem befejezni. Szóval, amit nem kedvenc mondásom az az, hogy a: Probléma a rendszer része.
2018. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Fuu basszus amit az ötös írt az nagyon passzol. Ennyire pontos nem is lehetne más. :D


Bak társad van? Tudnál róla mesélni ő milyen a szerelemben?


Nekem is bak a párom :) és tipikus bak kíváncsi vagyok a tiéd milyen.

2018. márc. 9. 17:19
 9/13 A kérdező kommentje:
És mi a napjegyed Alexancsi?
2018. márc. 9. 17:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nő vagyok, szóval nem párkapcsolati vonatkozásban fogok válaszolni. Nekem anyám szűz jegyű, és általában jól kijövök a szűz jegyűekkel, akár férfiak, akár nők. Én skorpió napjegyű vagyok. Na, de azért ez nem ennyire egysíkú dolog, azért ennél összetettebben kell vizsgálni a dolgokat, ha alaposabban érdekel, a napjegy nem elég.

Például apám szintén skorpió napjegyű, de más, mint én. Anyámmal kitartanak egymás mellett, bár ösztönösebb a kapcsolatuk, és kevésbé tudatos, mint amennyire én odafigyelek a tudatosságra (nem véletlenül). Anyám egyébként jól kifogta a skorpiókat, mert van egy húga, aki szintén skorpió, és az apja is skorpió volt. De mindegyiküknél ez az ösztönösség figyelhető meg inkább, én már a következő generációban látom az ő tévedéseiket, hibáikat, ezért törekszem jobban a tudatosságra.

2018. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!