Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit lehet tudni a halak...

Mit lehet tudni a halak csillagjegyű nőkről? Honnan tudom hogy mi az asszcendensem?

Figyelt kérdés
Milyen csillagjegyű pasi illik hozzá? Mik a jellemzők erre a csillagjegyű nőkre? Érdekességeket tudtok mondani??

2013. aug. 8. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:

bikacsök csillagjegyű férfi illik hozzá, mert ostobaságban az mérhető a halak nőhöz.


Két ostoba jól megvan egymással.. ez köztudott.


Tehát válassz magadnak bikacsök csillagjegyű férfit.

2013. aug. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja hogy én ostoba vagyok...???? Köszi...xd
2013. aug. 9. 00:44
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Igen, az vagy kérdező.


Bebizonyítom:


Ad 1) Horoszkóól kérdezel, csak annyit kéne tenned, hogy beírod a gúgliba "halak horoszkóp" és ki ad 20 oldalt ami ezzel foglalkozik.


Ad 2) Aki a csillagjegy alapján választ magának párt, az egy menthetetlenül ostoba ember és jó messzire el kell kerülni.



Látod ?! Mondtam, hogy bebizonyítom mennyire debil vagy..

2013. aug. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, kedves előttem válaszoló: de ha "vicces" kedvedben vagy, akkor ne rontsd itt a levegőt és olvass a folttisztításról.

Válaszom: úgy tapasztaltam, hogy bár magabiztosak, de sajnos több a rossz tulajdonságuk: gátlástalanok, mindig le akarnak gyűrni téged, a konkurrenst mindenben, s nem utolsó sorban, ha egy vita a csúcsponton van és ő hibázott előzőleg, akkor előjön "a közönségnek" az ilyen szövegekkel: "jaj, én szegény", "jaj, ne alázz meg", "jaj, ez engem soha nem szeretett, milyen szerencsétlen vagyok ...". Mindaddig képes sipánkodni, ameddig egy balf...szt nem talál magának, aki egy picit is támogatja.

Ugyanakkor nagy mesterei a hazugságoknak és vastag bőrrel a képükön: ezt el is ismerik és vállukat vonogatják. A leghazugabb jegy a HALAK - férfiban is. Nagyon evidens rajtuk a tompa, bizonytalan hazug ember tipikus testbszéde (lásd szakkönyvekben).

Ha kedves az egészséged, akkor soha ne kezdj halakkal, rövidebb távra sem.

2013. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es te még rosszabb vagy mint a kérdező... legalább ne bátorítanád a baromságra te ostoba!!
2013. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Folttisztítást elolvastad már?
2013. aug. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Még a kérdező neked az ostoba mikor te nem tudod leírni hogy google?? Máskor inkább magadból indulj ki. És amúgy semmi baj nincs azzal ha valaki a csillagjegyéhez illő férfit akarja megtalálni. Van akinek beválik és nagyon boldog életet él azzal alakivel. Inkább gondolkozz mielőtt olyat írsz aminek semmi értelme és megbántasz vele másokat.
2013. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
4-es. mekkora egy se**fej vagy. miaz, hogyha jó egészséget akarsz?! minden ember másmilyen, úgy ahogy minden halak is. és hazudni is akárki tud! ;)
2014. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!