Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a szűz csillagjegy szülötteivel képtelenség beszélgetni, és rettenetesen feszült a légkör körülöttük? Mérleg férfi vagyok amúgy.

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
A legtöbb szűzzel én is nehezen jövök ki.
2018. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
És férfiként ilyen fasságokban hiszel.
2018. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Van két unokatesom akik testvérek és mind ketten szűz csillagjegyűek

Az egyik ártatlan bárányka szót lehet vele érteni

De a másik olyan akaratos csökönyös szamár csak az jo neki amit ő gondol

2018. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
#3: Talán ennyit a csillagjegyekről...
2018. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Egyáltalán nem igaz. 2 szűz férfit ismerek: viccesek, kreatívak, okosak, érzékenyek.
2018. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Nekem az aszcendensem mérleg és én is nehezen jövök ki velük.


A mérlegben van egyfajta hajlam a kifinomultságra és - általában - olyan emberek társaságban tud "jóízűen" beszélgetni, ahol elfogadó, otthonos a légkör, így ő is bátrabban adhatja önmagát.


A szűz stílusa nyersebb és folytonos kérdéseivel, vagy azzal, hogy rendre kijavítja, kioktatja a másikat, kizökkenti beszélgetőtársát a megkezdett gondolatmenetből.


Nálam gyakran előfordul az, hogy ilyenkor már nincs is kedvem folytatni a beszélgetést. :)

2018. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
12%

Igen, csak te érzed.

A csillagjegy egyáltalán nem határozza meg senkinek sem a személyiséget csak ha Te azt keresed benne.

2018. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, szerintem jól látod. Nyilasként hasonló tapasztalataim van nekem is velük, sőt nagyon sokszor szeret szónokolni és szándékosan félrevezetni embereket, nagyon jellemző ez.
2018. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Van, aki tud, van, aki nem tud velük beszélni, ellenni velük. Rák jegyűként nincs velük gondom.
2018. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a napjegy számít, két ikertesó sem feltétlenül egyforma, még az egyéni képletük is lehet eltérő, nem véletlen, hogy számít a születési óra és perc is. Ismerek ikertesókat, akik olyanok, mint két tojás, és olyanokat is, akik között sok az eltérés. Simán mernék fogadni, hogy melyik páros született gyorsan egymás után és melyik párosnál volt több idő a két tesó között. No meg ott vannak az egypetéjű és kétpetéjű ikrek. Nem 12 félék vagyunk, ennél sokkal több a variációs lehetőség még az asztrológia szerint is. Persze, aki csak a bulvár lapokat olvassa, amik csak a napjegyet nézik, az más...
2018. márc. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!