Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire illenek össze a kos...

Mennyire illenek össze a kos és az oroszlán csillagjegyű emberek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi mennyire illenek össze, mennyire tudnak általánosságban a hétköznapokban megférni egymás mellett.

Ha te is ilyen felállásban vagy vagy voltál a pároddal, mi a tapasztalatod?

Leginkább kos férfi és oroszlán nő felállás érdekelne, de a másik is jó persze.

Ha ilyen kapcsolatban vagy mennyi ideje tart?

Ha voltál akkor mennyi ideig tartott? Mi miatt mentetek szét?

Leginkább tapasztalat szerint várom a válaszokat!

De ha az ismerettségi körben van vagy volt hasonló és azt írod le az is jó:)


Az én ismerőseimből itélve két hasonlóan irányító személyiség nem sokáig tud kijönni egymással.



2018. márc. 4. 14:39
 1/3 anonim válasza:
A válasz ennél összetettebb, hiszen nem csak a napjegy határozza meg az embert. Jól kijöhetnek egymással, hiszen mindkettő tüzes jegy, viszont a kos "munkaszeretete" nem biztos, hogy szerencsés lenne egy oroszlánhoz, aki szereti a figyelmet, meg mindkét jegy megcsalásra hajlamos. Még 1x mondom nem lehet egyértelműen meghatározni csak napjegy alapján, meg természtesen a horoszkóp sem egy életbiztosítás, de megfigyelhetőek az egyes jegyek tulajdonságai.
2018. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Kos vagyok Skorpió holdjeggyel. A családomban van 2 Oroszlán csillagjegyű ember. Az apukám és a nagypapám. Az osztálytársaim között is van egy Oroszlán csillagjegyű. Én azt tapasztaltam, hogy dolgosak. Nem azok a típusok, akik otthon ülnek a fotelben és várják, hogy a sült galamb a szájukba repüljön. Tudok azonosulni a világnézetükkel, egyetértek a vélemenyükkel sok dologban. Szeretnek a középpontban lenni, kitűnni a tömegből, de ez nem zavar. Viszont ami zavar bennük az az, hogy mindig megakarják mutatni, hogy ők mennyi mindent átéltek már az életben és milyen sok tapasztalatuk van. Nehezen tűrik, ha nem nekik van igazuk.
2018. márc. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bxxx Dxxx válasza:

Alapjáraton nem igazán tudok rosszat mondani - e kombinációról... :)

A kisfiam szintén Oroszlán és imádja az apját... én meg őt... :) Meg a páromat (aki Nyilas) ... :)

De a fiam is szeret vezéregyéniség lenni... Ezt kordában kell tartani nála úgy, hogy lekötöd sporttal... Kosár vagy foci..? ebben engedj neki szabad döntést.... És ismerd el az eredményeit! ez nagyon szereti és értékeli... :)

2018. márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!