Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mivel lehet megfogni egy...

Mivel lehet megfogni egy vízöntő férfit? Milyen jelei vannak az érdekődésének?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy nagyon nehéz esetek. Van egy jelöltem, aki gyakran mutat érdeklődést, de mégis olyan távolságtartó. Akinek volt már dolga vízöntő férfivel le tudná írni miből jött rá, hogy kölcsönös az érdeklődés? Nagyon hálás lennék egy-két tippért.

2018. márc. 15. 19:08
1 2
 11/12 anonim válasza:
37%

A Vízöntőt társaságba kell vinni, meghökkentő ajándékokat kell venni neki.

Minden ember összetett - test-szellem-lélek együtt határoz meg egy karaktert. 12 Nap jegy, azaz a szellem jelölője, 12 Ascendens, azaz a test jelölője és 12 Hold jegy, azaz a lélek kombinációi 36 féle karaktert adnak ki. És még nem említettem a bolygók és a fényszögek egymásra hatását.

2018. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az exem vízöntő volt de hosszabb tavon csak szendvedés volt vele .Mikor meg nem kerestem vagy eldöntöttem hogy vége akkor meg elkezdett ragaszkodni de én màr addigra meguntam a folyamatos beszélgetéseket stb.
2018. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!