Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A rák lányok, nők milyenek...

A rák lányok, nők milyenek egy párkapcsolatban? Mik az észrevételek, kis tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kérem a válaszolókat, hogy a korukat is írják oda és, hogy mióta vannak együtt , mik működnek jól és rosszul . Mik jelentenek nehezséget ? Kérlek segítsetek , hiszen ez nekem nagyon fontos, mert éppen nehéz helyzetben vagyok egy döntés miatt. 21 F

2018. márc. 22. 01:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Esetleg még annyival egészítem ki, hogy én kos vagyok.
2018. márc. 22. 01:06
 2/10 Miss Endzsi ***** válasza:
17%

20-as rák vagyok, így csak magamról tudok bontakozni.

Szeretek domináns lenni, de persze engedek is, ha kell. Nagy biztonságot biztosítok. A szex a legfontosabb a kapcsolatban. Fontos, hogy a fiú intelligens, okos, vicces legyen. Legyen rugalmas, szeresse ha molesztálom pl. Szeretek vigyázni a másikra, megpróbálom a legjobbat nyújtani. Magamat nézve igényes és válogatós vagyok. Imádom a ruhákat, piros rúzst, mindent, ami nőiességet szimbolizál, mégsem esem túlzásba. Szeretem bolondítani a fiút, hogy már-már könyörögjön nekem. Izgat a gyönyörű arc, test.

2018. márc. 22. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Miss Endzsi ***** válasza:

Ha megsértenek, azt örökre megjegyzem, és szúrja a tekintetemet. Gyűlölöm ha üldöznek. Addig vagyok hűséges, amíg megkapom, amit szeretnék. Élesen tudok váltani ha kell, de ragaszkodó is vagyok, ha megkapom, amit keresek.

Jól bánok a pénzzel, óvatos vagyok, ha támadni kell, azt megfontolom, mikor, mivel. Nem lehet szórakozni velem, makacs vagyok. De ha vannak, akikért megéri lenni, értük bármit képes vagyok az önfeláldozáson kívül. Imádom a tudományt, az informatikát, szeretek tájékozott lenni.

Nagyon fontos a zene számomra. Mindennap meghallgatom a kedvenceimet. Nagy előny, ha a párom nagyon hasonlít rám.

Nincs is jobb annál, mint együtt rezegni másokkal.

Nem vagyok úgymond családcentrikus, a gyerekeket nem igazán kedvelem, nincs rá igényem. Ugyanakkor, folyton keresem a saját kis közösségem, akiket családnak tekinthetek.

Az egészséget szem előtt tartom, rendszeresen edzem, figyelek mit kenek magamra. Ezzel szemben van káros szenvedélyem, de ez a kiskoromból fakadó depresszív tünetek miatt van, így ezt még ennyire se rónám fel a csillagjegyemnek, elhanyagolható..


Ezeket leírva, remélem nem ebből fogod levonni, hogy milyen a te kiválasztottad. Ismerd meg inkább.

2018. márc. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én magamról tudok nyilatkozni, de tényleg ne ebből vonj le következtetéseket, ismerd meg a lányt, mert egyáltalán nem kőbe vésett a horoszkóp, sokat számít az aszcendens is, illetve az illető múltja, környezete, hiszen onnan is érnek hatások, amik formálják a jellemünk.


Én nagyon hangulatember vagyok, könnyen elromlik a kedvem, de könnyedén fel is lehet vidítani.

Bújós, ragaszkodó vagyok, nagyon fontos az érzelmi biztonság. Nagyon családcentrikus, és gondoskodó vagyok, nálam első helyen áll a meleg, meghitt otthon, szerető férj, és gyerekek.

Nagyon fontosak a közös élmények, programok, az emlékek.


Új kapcsolatnál mindig óvatos és tartozkodó voltam. Mielőtt érzelmileg megnyílok, fontos, hogy meglegyen a biztonság, ne érjen csalódás.

2018. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm mérleg volt a húga rák . Folyton irigykedett féltékeny volt a nővérére . Párszor "véletlenül" nyitva hagyta a fürdő ajtaját mikor zuhanyzott , meg feljött csak úgy dumálni szexy csipke szerkóban . Ahány csaj annyiféle ...
2018. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as érdekes amit írsz, az aszcendensed nagyon bezavarhat, mert a 🦐 nők nagyon jó anyák és gyermek szeretők.
2018. márc. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Rák nő vagyok.


Pozitívumok, amikor kapcsolatban vagyok:

- empatikus

- alkalmazkodó

- figyelmes

- családközpontú

- ragaszkodó

- hűséges, még, ha tudja, hogy rossz a kapcsolata is


Negatívumok:


- sértődékeny

- magába tartja a sérelmeit míg egyszer csak rá nem zúdítja a másikra

- hangulatember

- duzzogós

- ha megbántják, vagy megcsalták nem tör ki azonnal, megbocsát ugyan, de nem felejt. Hanem szépen lassan elhidegül a másiktól


Nagyjából ennyi :D

2018. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sokkal többet számít ha a holdjegy a rák. A sima napjegy nem sokat vet a latba :) én oroszlán vagyok, de mivel rák a holdjegyem, sokkal inkább rákra hasonlítok.


Érzékeny vagyok, talán túlságosan is, labilis, sokat agyalok, páncélt vonok magam köré és nehezen adom ki magam. Amíg csak ismerkedünk, randizunk egy sráccal, addig nem veszem komolyan a dolgokat, inkább ők futnak utánam és ezzel visszaélek, majd ezt kesobb megbánom mert ha szerelmes leszek, nagyon ragoszkodó vagyok.

Egyre jobban felfedezem a kreatív, művészi oldalam, például elkezdtem festeni. A való életben sajnos mégis szigorú hivatást választottam, aminek semmi köze a művészethez. Családcentrikus vagyok, nagyon szeretnék gyereket, de csak attól akibe annyira szerelmes vagyok hogy ezt kiváltja belőlem.

A párom bak és a kommunikáció okoz nehézséget, igaziként tekintünk egymásra de rengeteg a félreértés. Mégis fülig szerelmesek vagyunk és a szex isteni.

Viszont a volt barátom kos volt... szörnyű kapcsolatunk volt.

2018. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahogy korábbi válaszoló is írta én pont fordítva vagyok oroszlán a holdjegyem..


De rakkent nagyon rideg vagyok eleinte majd ha úgy gondolom H megbízhatók a másikban teljesen megnyílik bár valami oknál fogva mégis mindig kaptam a kérdőjelek ér a kapcsolatban és nem tudtam velük mit kezdeni. Szeretem ha foglalkoznak velem és érzem meg tudom azt hogy engem akarnak:-) erről nem kell 0-24be biztosítani. Cserébe én is egy kis szeretet bomba vagyok nagyon odaadó vagyok es próbálok mindenben segiteni a másiknak.. gyorsan raerzek dolgokra akar érzelmi terén is és ettől meg örülök mert a legkisebb kis szxxxrt is eszre veszem és nem birok elmenni mellette szó nélkül mert "valami változott és nem én akartam". Ha én akkor persze egyértelmű. A szex nagyon fontos szamomra, szeretem az új dolgokat és alkalmazkodó vagyok ha ismétlem magam cserébe is ezt kapom. Ha nem akkor a legrosszabb önfejű, makacs és csontig sertem az illetot illetve borítok mindent. Nálam nem megy ez a tartogatni magamban a dolgokat, egybol szóvá teszem stb ez az egyik legrosszabb tulajdonságom is sajnos... szeretem a szép dolgokat minden terén

Talán ennyi 2

2018. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel a szinten Rak ferjem kisse tutyimutyi,en iranyitom,mikor engedi;) Kreativ vagyok,tele otletekkel,o viszont megvalositja,ha van hozza kedve...Nalunk hangulatfuggoek a dolgok ..

Nagyon le tud sulytani a csunya beszed,durvasag ,agresszio,magam alatt vagyok,ha levegonek neznek,vagy nem kapok eleg szeretetet.

Neha magamnak is sok vagyok. Sertodekeny,es duzzogo,viszont nagy a szivem,babusgato,gondoskodo is tudok lenni,es nagyon erzelmes,romantikus.

2018. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!