Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nőhöz mennyire illik a...

Nyilas nőhöz mennyire illik a Vízöntő férfi? Milyenek a Vízöntő pasik a párkapcsolatban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A Vízöntő pasik meg a hűség két külön fogalom, szóval ha féltékeny vagy érzékeny típus vagy, akkor felejtsd el.
2010. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én jártam egy rendes , kedves vízöntő fiúval, már azt hittem egy komolyabb kapcsi lesz....aztán dobott és megtudtam, hogy már mellettem is volt barátnője...De ez nem minden vízöntőre érvényes, csak leírtam.

egyébként jól passzol elméletileg a két jegy.

2010. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

nekem eddig jól működik 2 éve. nagyon eredeti, álmodozó pasi, és mindig kedveskedik valami édességgel vagy váratlan ötlettel nekem. nagyon érzékeny is tud lenni, sírni is tudott akkor mikor elakartam hagyni, szexben szuperek vagyunk mindenféle nyakatekert póz, helyszín (public-közterületen is néha előfordulunk) amit szeretünk egymásba, a műveltség, a kreatívitás, de néha bár nem vagyunk összenőve, mellette is több szabadságra vágynék, utálja ha elkések, nem féltékeny, sőt én is mellette nőttem ki a féltékenységemet, voltak hullámvölgyek, amikor elakartam hagyni másért és elengedett, én meg rájöttem hogy őt szeretem, saját nyelvet beszélünk amit mások nem értenek, hajmeresztő dolgokat csinálunk: pl egyszer elruletteztük a fizunkat :)pedig nem vagyunk gazdagok, ő nagyon szereti a természetet, fényképezni, az emlékeit, őszinte ember, szívesen cseveg errőlarról mindenkivel, rám ez nem nagyon jellemző. szuperül meg vagyunk, az az érzésem hogy ő szeret jobban és én fogok lelépni annak ellenére hogy mindenem megvan. mindig meglep valamivel, kaland vele az élet. emellett mindketten világjárók vagyunk és szuperül beszél angolul.


egy nyilas lány :)

2010. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez tetszik :)
2010. jún. 29. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"A Vízöntő pasik meg a hűség két külön fogalom, szóval ha féltékeny vagy érzékeny típus vagy, akkor felejtsd el.

"


Úgy pofán verném az ilyeneket,mint te.Hogy lehet egy kva csillagjegy alapján párt választani?

2010. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sajnos nekem nagyon rossz tapasztalataim voltak egy vízöntő pasival. Hűtlen volt, hazudott egyfolytában. Féltékenykedett, engem állított be rossznak miközben ő lépett félre.:S De neki a családja is elég furi volt:S....Ne horoszkóp alapján ítéld meg. Hiszen a neveltetéstől függ ki milyen ember lesz, stb.... Én meg a párom horoszkóp szerint nem illünk össze(ő mérleg én halak), mégis nagyon jól elvagyunk:) Remélem ez így is marad:$
2010. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!